Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan lehetséges az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges az, hogy egy 180 cm magas lány hosszú és komoly párkapcsolatot alakít ki egy 160 cm-es fiúval?

Figyelt kérdés

Nemrég találkoztam egy ilyen fiatal párral (kb. 25 körüliek lehettek) és nagyon meglepődtem azon, mikor megláttam, hogy a lány egy fejjel magasabb a barátjánál. Egy biztos, hogy nem a pénzéért van vele, mert legfeljebb minimálbért kap havonta (nem kisebbségi egyik sem). Emellett a lány még egész jól is néz ki, egyáltalán nem mondhatja rá senki, hogy csúnya.

Én is nagyon alacsony vagyok, de egészen biztosan nem mernék kezdeményezni egy 180 centis lány esetében, de még 170 centisnél sem. Legfeljebb 160 centiseknél próbálkoznék.


2016. máj. 1. 12:44
1 2
 1/12 Kenzo Tenma ***** válasza:
92%
Úgy, hogy nem érdekli a csajt a magasságkülönbség. A srác pedig gondolom megnyerő személyiséggel rendelkezik.
2016. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Itt nálunk is van a társasházban egy szép Anna nevű csajszi egy fejjel alacsonyabb jóképűnek nem mondható sráccal. Én is csak nézek.
2016. máj. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
Úgy, hogy kamu a kérdés.
2016. máj. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3-as!


Egyáltalán nem kamu a kérdés, mivel láttam ezt a párt és egészen biztosan nem csak megjátszoztták, hogy együtt vannak!!! Láttam őket aktívan smárolni is!

2016. máj. 1. 12:54
 5/12 Költőnő? ***** válasza:
Az én kedvesem is alacsonyabb egy jó fél fejjel. Az kerestünk közel azonos. Nemjó, nemrossz; kapjuk és kész, mert dolgozunk. Nem ezek a dolgok határoznak meg egy kapcsolatot. Legalábbis nem mkinél.
2016. máj. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 opened paradise ***** válasza:

Szeretet.

De ha jobban tetszik az a gondolat,a srácnak térdig ér a farka.

2016. máj. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kis ember nagy bottal jár.
2016. máj. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Van akit zavar az ilyesmi és van akit nem. Engem zavarna, nem is jönnék így össze senkivel, de van barátnőm akinek a férje 160 centi, a csaj meg 175. Azért ez se piskóta, mégis 8 éve házasok, 9 éve együtt vannak és boldogok.


Nem mindenkit zavar. Szóval simán lehetséges.

2016. máj. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azért lehetett, mert a vérsülyesdésük meg tök egyforma volt, az meg csak fontosabb szempont!
2016. máj. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
Én is 180 centis nő vagyok,és szinte csak alacsonyabbakkal jöttem össze. Nem azért mert kimondottan azok lennének az eseteim,csak a szerelem szempontjából valahogy így jött össze.
2016. máj. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!