Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki pár beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki pár beszélgetés után közölné, hogy szerelmes beléd, mit gondolnál?

Figyelt kérdés
Őrültség, vagy lehetséges?

2018. dec. 25. 22:11
1 2 3
 11/21 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
20%
Nem őrültség, hanem baromság.
2018. dec. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
73%
Fejvesztve menekülnék.
2018. dec. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok.
2018. dec. 25. 23:51
 14/21 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen pasim....a legelső talin ( spontán, buszmegállóban jött oda dumàlni) már a kezemet akarta fogni, meg egyebek, mert ő “ szerelmes”: Utána állandóan le akart feküdni velem, de nekem 1. túl gyors volt a tempó 2. nem is ismertem meg igazán, úgyhogy mindig hárítottam. Hát, .....le is pattintott.

Kérdező, ezt ne vedd zokon, de ezeknek a nagy hirtelen szerelembeeséseknek nincs komoly tűze, és ezt te tudod a legjobban.....

2018. dec. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor nem tudod, hogy a társadalom mit ért a „szerelem” szó alatt, azaz fogalomtévesztésben vagy.


Tehát ez a pér mondat után érzel valamit dolog, az leginkább csak rajongás lehet. Még csak fellángolás sem!!


A fellángolás amúgy abszolút csak a szexuális vágyat jelenti nálam. Ez utána átmegy egy érzelmi elmélyülésen (3 randi legalább, vagy 2 hét) amikor már szerelemről lehet beszélni. Ez a totál rózsaszín ködös állapot, amikor teljesen kábítószeres állapotban vagy az imádott személy iránt, nem látod a hibáit se, de mindenéért odaavagy. Ilyenkor van rajongás is persze, de ez teljesen más, mint amit te élsz át.


A te rajongásodban nincs szerelem. Ez csak pont ugyanaz, mint amit a tinik éreznek a kedvenc sztárjaik iránt. Rajongás, biztos te is hallottál már a rajongókról. Érted már mit jelent? Érted már a kis ribiket, hogy miért sikonyálnak a kedvenc disney sztárjukért?

... mert pontosan ugyanazt a rajongást élik meg, amiről te jelenleg azt hiszed, hogy az a szerelem 🙂 csak persze te most ezt nem egy sztárocskát imádva, hanem csak egy valakivel...


Hogy rajongásból lehet-e szerelem... azt nem tudom. Valószínűleg igen, idővelnérezhetsz szerelmet is, főleg ha viszonzott a dolog.

De érdemes odafigyelned a TÁRSFÜGGŐSÉG jeleire.

Az ilyen rajongó típusú kapcsolatoknál ezt gondolnám a legnagyobb veszélynek. Egy átlagos-normális kapcsolat egyenrangú felek kapcsolata. A társfüggők viszont alárendelik magukat a párjukkal szemben, és ez a rajongásra is nagyon igaz, és ilyen alapokon nem lehet felépíteni egészséges kapcsolatot, nem működőképes.

2018. dec. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad a vágyakat összekeverni a szerelelmmel
2018. dec. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
68%

Menekülnék.


Kétszer maradtam ilyen ember mellett, hátborzongatóak. Irányításmániások, számonkérőek voltak.

Pislogni nem lenne ideje már kint lennék az ajtón...

2018. dec. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben is van ilyen, mindkét srácnak, aki így viselkedett, az első kapcsolata volt, és már 20 év felett voltak, szóval lehet, hogy azért csinálják, mert tudatosan vagy tudat alatt már nagyon vágynak rá, és alig várják, hogy legyen végre valakijük és ezt el is mondhassák, ki vannak éhezve a szeretetre. Hogy ez mennyire szerelem, az jó kérdés, mert tényleg élnek-halnak a másikért, de az az idea fogta meg őket, amit ők felépítettek a másik ember köré, és nem a valódi személyisége, mert 1 perc alatt nem is lehet megismerni a másikat.
2018. dec. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ez nem rajongás nálam, nálunk, sem vonzalom, vagy idealizálás, a smárelem egy érzés, amit bárki felismer 60-as IQ felett. Ha lassan lesz szerelmes az ember, akkor benne van a hiba, mert a lelki társunkat könnyű felismerni. Kutatások szerint az emberek 1 perc ismeretségen belül képesek szerelmessé válni (a nők hamarabb), a folyamat pedig néhány tizedmásodpercig tart.
2018. dec. 27. 07:50
 20/21 anonim ***** válasza:

A mostani párom közölte 2-3 randi után... Kinevettem mire megsértődött, mai napig emlegeti.


Nem volt szerelmes, csak nagyon meg akart d.gni. Azt hitte h szerelmes. Vártam 2 hónapot, lefeküdtünk, kiderült h a szex is nagyon ott van közöttünk, megismertük egymást rendesen. Én belészerettem, azt hiszem ő is belém. Ennyi :)


A korai "szerelme" amúgy abból is látszik h mikor először pettingeltünk és megfogta a mellem(!) a gatyájába élvezett...:D ennyit erről.

2018. dec. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!