Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért mert csendes személyiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért mert csendes személyiségem van sosem fogok egy lánynak sem barátként?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, de még nem volt barátnőm. Van egy ismerősöm aki nagyon alacsony, és nagyon előnytelen kinézete van (nem bántásból mondom!!!) de 16 éves kora óta állandóan jönnek a barátnők. Pedig nem társasági ember. Nem tudom, hogy hogy csinálja, mert tényleg nem néz ki jól.

Én hozzá képest sokkal jobban nézek ki. De még sem volt barátnőm. Viszont néhány alkalmim volt, és nagyon szép lányok voltak. És könnyen bele mentek, mert azt mondták/írták, hogy jól nézek ki. Régebben nagyon csöndes, és visszahúzódó voltam, tehát megértem hogy így nem volt akkor senkim, meg akkor nem is nagyon akartam, de mostmár egy ideje szeretnék barátnőt, de nem jön össze.

Mindenki azt mondja hogy a kinézet a legfontosabb ismerkedésnél, de akkor az a fiú hogy lehet ennyire sikeres?

Köszi a válaszokat!


2018. dec. 25. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kinézet a legfontosabb. Ez csak egy amolyan "mondás" lett. Amiatt, mert általában a jóképű fiúknak van onbizalmuk. S ők lesznek a pawak. (Persze kivételek vannak). S a lányoknak nem is a bunko, pawa....Stb:. Tetszenek, hanem az, ha valaki nyitott, s van önbizalma. Persze ez szemelyfuggo, de legtöbbször a magabiztosság szamit
2018. dec. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Írj privátban én is ilyen vagyok.

18/L

2018. dec. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Biztos lesz baratnod
2018. dec. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

3-as

Ezt miből gondolod?

2018. dec. 26. 00:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki jól nézz ki arra tapadnak a nők ! Nem lehet hogy nem tiszta az önképed ?
2018. dec. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kamu a kérdés. Az introvertáltság is kizáró ok csajozásnál, de az alacsonyság is.
2018. dec. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!