Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vidéki nőknek tényleg ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéki nőknek tényleg ez a fontos?

Figyelt kérdés

Kisebb 1-2ezer fős településeken ismerősi körben azt tapasztalom, hogy kb minden nőnek a polgármester fia, körzeti orvos, vagy legnagyobb földbirtokos, stb fazon vette el a szüzességét, illetve ezekért a palikért epekednek.

Ennyire fontos a társadalmi státusz? Vajon ez csak vidéken jellemző? Mi lehet ennek az oka?



2018. dec. 25. 16:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Tehát leugrasz vidékre, és minden nővel megbeszéled, hogy ki vette el a szüzességét. Az klassz. Hogy csinálod?
2018. dec. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Én vidéki vagyok, de itt a polgármester fia, aki egyben a körzetis doki is meleg a fia. Tehát nem hiszem, hogy sok nőnek el tudta venni a szüzességét. Sztem ez csak egy újabb alaptalan kitaláció. Nem érdekel, hogy a párom apja mi vagy ki, engem a pasi érdekel.
2018. dec. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Van 1-2 nőismerősöm aki nem szégyel ilyesmiről beszélni. Plusz kisebb helyeken nem marad titokban amúgy sem az ilyesmi, mivel kb mindenki mindenkit ismer. Nyilván nem az összes nőről tudom, de azért 2-3 nál több ilyen eset után elgondolkodtam, ezért a kérdés.
2018. dec. 25. 16:13
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

Rohadjak meg jelöltetem magam! :'D

32/f

2018. dec. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Másodiknak: Nem az a lényeg, hogy az apja ki vagy mi. Hanem, hogy te például a pasiban azt is nézed e, mennyi földje van, vagy mennyire ismert fazon a környéken. És, hogy miért számít ez?
2018. dec. 25. 16:15
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Sztm ez hülye általánosítás!
2018. dec. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

Sorba szedem a polgármestereket...az egyiknek valóban jól nézett ki a fia, sőt, tovább megyek, jártunk is együtt pár hónapig, de én szakítottam Vele.

A következő fiaihoz semmi közöm nem volt, ahogy a faluban szerintem egy lánynak se, egy másik városból nősültek.

A harmadiknak lánya volt :)

A negyedik pedig bűnronda, kiállhatatlan, és gyereke sincs.

Tehát nálunk nem áll meg ez az "elv".

2018. dec. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
26%

#7. Nem vótá' még a szomszéd faluba' ejj!

32/f

2018. dec. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
DE, vótam a szomszéd faluba, sőt, a környék összes falujában :) Közigazgatásban dolgozom, és tanúsíthatom,hogy én még nem győződtem meg arról amit a kérdező ír! :) :)
2018. dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
4%
Igen, ez fontos nekik. A hipergámia miatt van. Nézd el nekik, szegény ösztönlények.
2018. dec. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!