Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedtek, hol találtad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedtek, hol találtad meg az igazit?

Figyelt kérdés

Soha nem okozott gondot az, hogy párt találjak magamnak, ami most sincs másképpen, azonban a "megfelelő" partner megtalálása már annál nagyobb kihívás.

Anno, amikor középiskolás és egyetemista voltam, nem igazán törődtem azzal, hogy megtaláljam az igazit, inkább csak élveztem az életet és nem problémáztam azon, hogy mi lesz x év múlva.

Azt gondolom, hogy ez így helyes. De eljött az-az időszak, amikor már nekem is egy komolyan párkapcsolatra lenne szükségem, egy olyan nő személyében, akivel lehet tervezni.


S ugye itt jön szóba az "elvárás" témaköre.

Nem leszek képmutató, sokat várok el magamtól és attól is, akivel komolyan gondolnám a közös jövő felépítését.


Fontos az, hogy legyen igényes saját magára és a környezetére, legyenek tervei és céljai, egyezzen a világról alkotott képünk(vagy legalább összeegyeztethető legyen), ugyanolyan értékeket tartson fontosnak.


Nagy általánosságban: Legyen számára fontos a család(nagy családban gondolkodjon), vágyjon arra, hogy megismerhesse az ismeretlent. Ne korlátozódjon be egy keretekkel rendelkező rendszerbe de mégse okozzan számára nehézséget azt elviselni a hétköznapokban.

Természetesen lehetetlen és felesleges is volna felsorolni az összes elvárásomat, mivel ez úgyis valamilyen mértékben változik és helyzetfüggő, illetve erre vannak a randevúk, hogy megismerjük a másikat és kiderítsük, hogy milyen is a másik.


Most a probléma mibenléte.

Az érdeklődési körömbe tartozó hasonló nők(25-45) nagy része már férjnél van/barátja van vagy inkább a karrierje a legfontosabb számára és nem szeretné akár egy egész évtizedre lekötni magát. (Itt azokra gondolok, akik eddig megfeleltek volna elsőre az elvárásaimnak, felkeltették a figyelmem, mint lehetséges komoly partner)

A maradék pedig hmm... ne is beszéljünk róla.


Mielőtt valaki megkérdezné, hogy én mit tudnék nyújtani:

Egészséges életmódot követek. Egészségesen táplálkozom és rendszeresen edzem.

Imádok utazgatni, évente 2 alkalommal külföldre és a hosszú hétvégéken sem vagyok az otthon ülő típus.

Imádom a művészeteket, programokon részt venni, a gasztronómiát. stb. stb.



30/F



2018. dec. 26. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Soha nem kerestem párt konkrétan. Szerintem pont emiatt voltak nagyon jó párkapcsolataim. A férjemet az egyetemen ismertem meg. 2 különböző karra jártunk 2 egymástól elég messze lévő városba. Egy rendezvényre való kitelepülés miatt kezdtünk el beszélgetni, aztán nagyon hamar kiderült, hogy 99%-ban ugyan az az ember vagyunk és onnastól kezdve egyenes út volt a kapcsolat.

De egyébként magadról kb semmit nem mondtál el. Minden amit magadról leírtál teljesen lényegtelen egy kapcsolat szempontjából. Baromi kontrasztos egyébként, de azt mondod komoly, hosszú távú párkapcsolatot keresel és komoly elvárásaid vannak a nő felé. Miközben magadról meg leírsz egy csomó lényegtelen felszínes baromságot. Akkor most mit is akarsz? Hasonló hasonlót vonz.

2018. dec. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt komolyan ide szántad?


Először is ez a kérdés nem egy hétvégi, vidéki újság utolsó oldalán lévő társkererső hirdetés. Ezért nem is részleteztem, hogy milyen ember vagyok, de leírtam pár olyan dolgot, ami meghatározza az életemet.

S ez nem fontos egy párkapcsolat szempontjából? Vicces...


Felszínes baromság? Lehet nálatok csak az számít, hogy happy, love, peace és minden működik, de esetemben nem így megy. Én szeretek beszélgetni a partneremmel, közös programokon részt venni, ahol nem probléma a közös érdeklődési kör.


S mit akarok? :D Nem feltétlenül azt, hogy tiltsanak az oldalról egy konkrét társkeresési célzatú kérdés miatt. :)

2018. dec. 26. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetemen, munkahelyen, hobbi által többnyire.
2018. dec. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elment egy "igazi" boltba, de később kiderült, hogy ott is csak hamisítványokat árultak, de már nem tudtam visszavinni. :D F
2018. dec. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!