Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszterkor egy ilyen keresztény bulin leszek, lesz dicsőítés meg buli is, mennyi esélyem van felszedni valami sajt?

Figyelt kérdés

2018. dec. 27. 23:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%

Sajtot felvenni a földről?

Undorító...

2018. dec. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
#10 Bárki jelentkezhet.
2018. dec. 27. 23:29
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden sajtot meg kell kóstolni :)
2018. dec. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
én a trappistát szeretem de amúgy bármilyen sajtot megeszek imádom a schajtot
2018. dec. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan olyan lányok ők is, mint mindegyik másik. Sőt lehet hogy csak a család kedvéért játszák a kis ártatlant, és alig várják, hogy belekóstoljanak a nagybetűs életbe. De ha nem jönne össze, akkor még mindig ott van a sajt, meg a tv.
2018. dec. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
89%

Én nem vagyok vallásos, de azt én is láttam hogy a "nagy keresztények" a legrosszabb vérűek. Végülis nekik könnyű, ha úgy érzik rossz, akkor másnap meggyónják.


Szóval szerintem van esélyed. Csak vigyél keresztet, meg óvszert.


És ha mégse sikerülne, akkor talán legalább sajt lesz :)

2018. dec. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én vallásos barátnőim többsége tényleg komolyan gondolja a vallást, nem csak a családjuk miatt vagy mittudomén miért hisznek benne. Szóval ha ilyen lányok lesznek azon a bulin, akkor felszedni felszedhetsz egyet, de óvszert ne vigyél, mert csak házasság után fog veled lefeküdni.
2018. dec. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!