Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek bejön az ilyen molett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejön az ilyen molett nők? Szerintetek szexi?

Figyelt kérdés
[link]
2018. dec. 30. 23:13
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
87%
20: ha a lányodnak majd bántókat kiabálnak neki is ezt mondod, hogy ne vedd föl? Nem hiszem, hogy ez a megoldás.
2018. dec. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
28%

biztos nem azt fogom mondani, hogy az utcán beszóló prolik miatt legyen depressziós.



megverni meg nem fogok tudni mindenkit, aki rosszat mond rá.



én nem teszek ilyet, de mások tetteiért nem tudok felelősséget vállalni

2018. dec. 31. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
48%
amúgy, szerinted mi a megoldás?
2018. dec. 31. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
61%

Engem szivattak. Nagyon zavart. Anyukám azt mondta ne vegyem fel. Nem ment, szivattak tovább. Szóltam a tanárnak, nem tartott rendet, fogtam a széket, az egyik gyereket ledobtam vele a másik amelyik jött, hogy nekem álljon összepakoltam, mint a szart és nem szivattak soha többet. Kénytelen mindenki kiállni magáért előbb utóbb, mert amíg menekül, addig üldözni fogják.

32/f

2018. dec. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
72%
24.: és úgy gondolod, ha nekem nőként beszól az utcán egy paraszt, akkor szóljak vissza/essek neki, hátha még meg is ver, mert erősebb?
2018. dec. 31. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
50%

Naa az én férjemnek bejön az ilyen nő, sőt ha ilyen kövér, és 50 plusszos. Legalábbis ilyenbe szerelmes most éppen, és a szegény néninek még a szemüvege is nagyon erős dioptriás.


A férjem nagyon jóképű, izmos 40-es kanos , férfi.

Én hasonlitok a molettnek belinkelt nőre,csak vékonyabb vagyok.

2018. dec. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%

#25: te látom csak sajnálni akarod magad.


Az megvan, sok sikert!

2018. dec. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
0%

Hány centis farok kellhet hozzá?

Van esély a túlélésre ha rád fekszik?

2018. dec. 31. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem mind2 baromi kövér.Ezen nincs mit szépíteni.Nem csúnya egyik sem mind2 baromi szép lenne ha lefogyna...De nem kell top modell szintre nem baj ha nem nádszál...de jelen állapotukban gusztustalanok.
2018. dec. 31. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
28%

Ő már nagyon sok.

Én se vagyok vékony, sőt, de ha ekkora lennék, szülinapomra zsírleszívást kértem volna, utána meg a legközelebbi időpontot egy bőr felvarrásra.

2018. dec. 31. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!