Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek bejön az ilyen molett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejön az ilyen molett nők? Szerintetek szexi?

Figyelt kérdés
[link]
2018. dec. 30. 23:13
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
73%
Én csak egyet nem értek. Hogy a francba van neki 109 ezer feliratkozója a csatornáján? Az emberek miért kíváncsiak arra, hogy eszik valaki?
2018. dec. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
44%

Nem.

Inkább a magas, teltebb nők jönnek be, 180/80 - 190/100 környékén.

2018. dec. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
63%

Vicces:D

Legalább nem sok ilyen videós van és még pénzt is keres, híres lett ezáltal, hogy extrém duci a hölgy :D

2018. dec. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
68%
Hm...Bár én nő vagyok,de ha neki jó így,akkor nekem nincs jogom bírálni. Vannak férfiak akiknek az ilyen alkatú nők jönnek be. Nekem csak akkor zavaró,de ezt is csak magamban véleményezem,amikor fiatal lányok akkorák mint a titanic és tele a kezük hamburgerrel,folyamatosan falnak az utcán,majd a vékonyakat fikázzák. Mint ahogy én is megkaptam 2 ilyen hölgytől,amikor nyáron felmertem venni nem p*csavillantó rövidnadrágot és egyből hangosan pampogtak.Persze ők is rövidnadrágban voltak,abban a hónaljig felhúzott popóvillantósban :) Amúgy meg szerintem a husiknak általában nagyon szép az arcuk és sokuknak csodás a lelke,kedvesek,vidámak,imádnivalóak. :) De sajnos vannak a besavanyodott kritizálógépek gonosz belsővel.
2019. jan. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!