Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, hány lánynál próbálkozta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hány lánynál próbálkoztatok eddig és mennyi próbálkozás járt sikerrel?

Figyelt kérdés
Siker alatt itt nem a sikeres vagy hosszú távú kapcsolatot értem, hanem pusztán azt, hogy sikerült összejönni az illetővel.

2018. dec. 31. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Akkor 10/8.

32/f

2018. dec. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10/2 (34/F)
2018. dec. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 peca1000 ***** válasza:
120-150 próbálkozás, és kb. 10 összejött.
2018. dec. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
En random oda megyek hozzajuk barhol. Szoval mar biztos volt par szaz. Mi szamit sikeresnek? Volt akivel csak csok, volt akivel minden, volt aki a baratnom lett, volt aki oralozott. Altalaban, ha egy buliba vadasz cellal megyek,akkor siker van. De ehhez lehet, hogy 10 not kell fuzni a buliban. Meg van aki elerhetoseget ad es kesobb talalkozunk.
2018. dec. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Hát nekem 2 barátnőm volt életembe. Az egyikel 2 évig, a másikkal fél évig jártam. Az elsővel dugtam is többször. Volt még egy lány akivel csókolóztam. Már egy ideje beletörődtem hogy egyedül maradok... (33/F)
2018. dec. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20 évesen nem próbálkoztam egyetlen egy lánynál sem.
2018. dec. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sosem probalkoztam, inkább hagytsm hogy ők dolgozzanak az elején ami ahhoz vezetett, hogy végül egyikonk sem akart komolyabbat testi kapcsolatnal


Kivétel egy amikor 4 randiig eljutottam ami után a csaj vissza ment az exéhez


1/0-t mondanék emiatt


A többi esetben csak úgy kialakult mindenf3le erőfeszítés nélkül

2019. jan. 1. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Neten 30 kB.

8 év alatt, ebből kettővel találkoztam, de nem lett belőle semmi.


Most élőben eggyel próbálkozok. Csak anyagilag kicsit sokba kerül. Meg tanácstalan vagyok egy kicsit.

2019. jan. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Évek óta 0 siker. Rengeteg társkereső oldal abból 3-4nél elő is fizettem. Élőben is probáltam több féle módszerrel amiket írnak a neten. Soha egy darab választ sem kaptam! Ugyhogy én írtam nagyon sokat ott is több féle megközelitésből. Annyira brutális a női viselkedés hogy az valami undoritó. Nagy számok törvénye alapján legalább egy jött volna be több nem is kell de hát még annyi sem ugyh a2019et is magányosan kezdem az üres lakásba!
2019. jan. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Társkeresőn úgy ~150 levélből lett 1 randim.

Tinderen ~2000 jobbra húzásból lett 2 randim, amiből 1 csókkal végződött.

Élőben úgy ~20 próbálkozásból (munkahely, egyetem, diákmunka) lett 1 csók és 1 nagyon kínos próbálkozás a szexben.


Erre azt mondanám, hogy 0 siker. Szex sose volt, párkapcsolatról meg ne is álmodjak. 25 év alatt ennyit érdemeltem...

2019. jan. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!