Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Folytassam vele a beszélgetést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam vele a beszélgetést? Van értelme?

Figyelt kérdés

20/F

Felvidékről származom. Lécci olvassátok el az egészet.


1 hete elkezdtem írni egy lánnyal, 21 éves, kicsit duci alakja van. Jól kezdődött vele az írogatás, jól értettük egymást, volt miről írogatni, terveztünk találkozást, idővel kapcsolatot, bejöttünk egymásnak. Orálisan kielégítette a fiút. Mivel tapasztalatlan fiú vagyok, szerettem volna tudni, miben tapasztalt a lány. Megkérdeztem tőle, hogy nem-i zavarja őt, hogy szűz vagyok, hogy semmi gond, betanít. De mondom tapasztalatlan vagyok minden téren amit a szexet illeti. Hogy nem gond.


Tegnap olyan furcsán viselkedett, furán írt vissza. Megvoltak a piros napjai állítólag. Aztán máma bocsánatot kért tőlem, hogy amilyen goromba, durva volt hozzám. Mondom semmi gond. Hogy sokat ivott tegnap.


Máma kérdezte tőlem, hogy milyen kapcsolatot szeretnék magamnak, mit szeretnék a jövőben elérni. Állandóan arról beszéltem vele, hogy ő kielégít engem először, vagy én őtet, és ezen olyan ideges maradt, hogy már annyiszor ezt már megbeszéltük, és meg akarta szakítani velem a kapcsolatot, de én pedig nem engedtem, hogy talán az életben találkozunk. Aztán irtam neki egy jó adag szöveget, és azt írja vissza, hogy ismerem-i a lányt (lány nevét írta le, mert hogy like-ta a fényképeket, hogy volt-i vele párkapcsolatom, mondom nem, elkezdett nagyon féltékeny lenni. Aztán küldtem neki egy jó egy adag magyar fogalmazást, szlovák a lány, mert szerette látni, hogy milyen hosszú fogalmazást írtam. Elküldtem neki, hogy gondolom hogy nem ért belőle semmit? Lefordította a szöveget. Hogy belém szóltak a szüleim, hogy kivel legyek és kivel nem? 15 éves voltam amikor parancsoltak, hogy kivel legyek, és kivel nem. Mert cigány lány volt az nem volt jó, aztán kövér az se tetszett a szüleimnek, aztán alkoholista szülők, az se tetszett a szüleimnek. Hogy hallgassak a szüleimre, hogy csak jót akarnak, hogy mi úgyse lennénk együtt a szüleim végett, hogy talán az életben egyszer találkozunk. De most már nem parancsolnak, most már mindegy milyen lánnyal leszek. Aztán a fogalmazásba írtam, hogy undorodok az olyan lányoktól, akik orálisan kielégíti a fiút. Ezt a lány szerencsére nem vette észre, ezt a mondtatot. Elkezdett nagyon féltékeny lenni, szó szerint betegesen kezdett féltékeny lenni. Lehet azért sértődött meg, hogy kövér lány, mert ő is kövér állítólag, de mondom 15 éves koromban ebbe beleszóltak, most 20 éves létemre nem szólnak már belém. Hogy a szüleim elé-i állnék, ha cigány lány lenne, vagy kövér, mondom igen. Hogy csak hallgassam őket, csak jót akarnak. Mondom miért csinálod ezt velem? Hogy mit. (Kérdezte). Mondom hisz úgy jól alakult köztünk a dolgok, és miért akarod megszakítani a kapcsolatot? Hogy nem értem hogy csak jót akarnak nekem? Mondom akkor 15 éves voltam. Mondom: ne rontsd el ezt az egészet, ezt érdemlem? Hogy nem, de regalab látom hogy milyen. Mondom látom milyen vagy de én olyannak elfogadlak, ismerkedjünk. Ő: nincs értelme. Hogy túlságosan jó vagyok hozzája, hogy ő ezt nem érdemli meg. Mondom megérdemled. Hogy nem beszélhetek vele ilyen szépen, ahhoz képest amilyen volt tegnap hozzám. Mondom én adok embereknek esélyt, és neked is adok. És már írja most este, hogy megyünk ki holnap? Nem válaszoltam elsőre aztán válaszoltam, hogy “igen”. Megyek holnap az ügynökségbe bevinni a papírt ahol dolgoztam Tescóban, hogy regalab beviszem a papírt az ügynökségbe. Aztán ir hogy holnap viszem be? Nem válaszoltam. Aztán, hogy hol vagyok. Mondom “nem voltam itt”. Hogy hol voltam? Mondom ismerőseimnél. Hogy megteszek érte valamit? Mondom mit? Hogy vigyem be neki a papírt az ügynökségbe.



MI A VÉLEMÉNYETEK ERRŐL AZ EGÉSZRŐL? Szerintem hülyét csinál belőlem, vagy ki akar provokálni. Szerintetek? Fura érzésem van, mit tegyek?


2019. jan. 1. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Felcsaphatsz költőnek! :D
2019. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
21:40 Gondolodom azon, hogy írok egy könyvet magamról, életemről. :) léccives mond el a véleményedet :) köszönöm :)
2019. jan. 1. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:

De ismerős részletek, nem Neked válaszoltam itt egy másik témában? :D

Ahhoz képest már elég jól haladsz a csajszival. :D


Piros betűs napokon megesik, hogy temperamentumosabbak a nők. Ez a túl jó vagy hozzám meg tipikusan olyan duma, hogy kezdi elveszíteni az érdeklődést. Nagyon meg akarsz felelni neki, alárendeled Magad, vegyél ebből vissza. Szervezz programokat, hívd el, irányíts Te, ne az ő szavaira bólogass. Szexuálisan ő tapasztaltabb, eddig még oké, de a hálószobán kívül igyekezz ezt kompenzálni, tudjon Rád felnézni.


Mellesleg Felvidékről vagyok én is, ismerem ezt a tájszólást, de írott formában még nem találkoztam vele így. Egy élmény volt. :)

2019. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A világon semminek sincs értelme :)


De amúgy, ha gondolod folytasd. Csak rajtad múlik.

2019. jan. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

21:57: De igen igen :)


És ha kezdi elveszíteni az érdeklődést mit tegyek? Van értelme folytatni vele? Pontosan ahogy mondod, meg akarok neki felelni. Ekkor mit tegyek? Nem fura az egész szitu?


22:03: Mi a te véleményed erről a történetről? Mit csinálnál a helyemben?

2019. jan. 1. 22:08
 6/7 A kérdező kommentje:
Most úgy szeretne velem találkozni, kávéra meghívott. Azok után amiket irt, hogy nem akar találkozni stb furcsállom.:) tik nem?
2019. jan. 1. 22:16
 7/7 A kérdező kommentje:
Én már ezek után nem tudok benne megbízni. Főleg, ha orálisan kielégítette a fiút, úgy még pláne sem szeretnék tőle kapcsolatot.
2019. jan. 1. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!