Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről? Történt már hasonló valakivel?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy lánnyal facen kb egy hónapja.Jókat beszélgettünk mindenről.Ahogy lehetett facen elég jól meg is ismertük egymást.Küldtem képet magamról és ő is küldött magáról.Elvileg tetszettünk egymásnak.Mikor már úgy volt,hogy találkozunk azt mondta,hogy nem lehetünk együtt,mert neki az apja gengszter és az ismerősei is,és nem akarja,hogy valami bajon legyen.What??Meg neki lehallgatják a telefonját stb...Először nem értettem az egészet..most mi van??Pláne,mert küldött magárol "olyan"fotókat is,ha értitek.Már előtte is úgy éreztem,hogy nem mond sokszor igazat.A barátaim mind azt mondták,hogy ez egy lerázós szöveg,és ne vegyem komolyan ezt a dolgot.De a fura az,hogy volt már barátja nem is egy,es most is van.Nem tudom hova tenni ezt a dolgot magamban.Szerintetek?
2019. jan. 1. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem buktad ezt a nőt.
2019. jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Van fantáziája, az biztos. Nekem a lányok ha le akarnak rázni, csak egyszerűen nem írnak vissza. Valószínűleg meggondolta magát, vagy talált egy nálad helyesebb fiút vagy csak a figyelem tetszett neki. A lányok ilyenek sajnos, nincs se elég erős önértékelésük, se elég bátorságuk kerek-perec elmondani, hogy mit éreznek, gondolnak vagy mit miért tesznek...

De persze az is lehet, hogy valami catfish és az egész egy nagy kamu.

2019. jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne ő döntse el, hogy neked mi a jó. köszönd meg, de jól megvagy ezek nélkül is. Azért az ember ha más kapcsolatra adja a fejét illene legalább magáért felelősséget vállalnia. Ez a mások helyett való gondolkozás, meg a majd én megóvlak attitűd egy bullshit. Nem kérünk belőle. Mondjad neki, hogy nem számít. Hiszed ha látod. És amúgy is, nem filmben élünk.
2019. jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!