Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt valakivel hasonló hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakivel hasonló hogy nem ment a testi kapcsolat?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a barátommal, de egyszerűen nem megy köztünk a testi kapcsolat. Pár próbálkozás volt, de odáig sem jutottunk el, hogy "egy testté" váljunk.

Pont emiatt sokszor van hullámvölgy a kapcsolatunkban. Szeretem is, meg nem is. Teljesen össze vagyok zavarodva, már több mint 3 hete csak ezt a problémát próbálom megoldani. Odáig jutottunk, hogy annyira cikinek érzem a lefekvést, hogy már esélyt sem adok neki, hogy bizonyítson. Mivel ez az első kapcsolatom fogalmam sincs mit tegyek.. Össze vagyok törve :( volt valaki hasonló helyzetben? Ha igen mit tett?



2018. nov. 16. 09:41
1 2
 1/15 anonim válasza:
Azért nem megy, mert a párodnak gondjai vannak a potenciával, vagy más áll a háttérben? Hány évesek vagytok amúgy?
2018. nov. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én 21, ő 25
2018. nov. 16. 09:45
 3/15 anonim ***** válasza:
48%

A barátnőm évek alatt a zabálás és naplevezető borocskázás miatt felment 120 kiló fölé. Én maradtam 80 kg, viszonylag izmos testalkattal.


Én ezt tettem:


- Jeleztem neki, hogy szeretném, ha esetleg együtt öregednénk meg, szóval ezt a zabálást offolja, ha lehet

- Amikor már súlyos elhízás volt megmondtam neki, hogy azért van csak 2 hetente egyszer szex ("kötelességből"), mert nem kívánom és ez bizony a súlya miatt van



Ezeket többször megtettem, végül szakítottunk. Sajnáltam, mert nagyon okos és kedves nő volt, de a kaja- és piafüggőség erősebb volt, mint a szerelem.

Én mindig ügyeltem a testalkatomra, hogy a barátnőmnek a legjobbat nyújthassam és esetleg az unokáimmal is focizhassak majdan. Ha ez nincs meg visszafelé, halott ügy.


Mi is 3 évet voltunk együtt, abból az utolsó év maga volt a pokol szexualitás szempontjából.

2018. nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Szexuálpszichológus, orvosi vizsgálat, stb. Azért lehet min dolgozni!
2018. nov. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Volt valahol törés vagy régen sem volt jó?

Mi az oka? Nincs merevedés, nincs izgalom, nincs nedvesedés? Vagy micsoda? Érdemes lenne legalább ezeket leírnod, hogy képbe legyünk valamennyire. Mert így a lepontozott srác válasza is értéktelennek fog tűnni, holott szerintem teljesen passzolhatna. Viszont túl specifikus és lehet a tiedhez semmi köze.

Szóval? Hogyan nyilvánul meg ez a próbálkozás, ez a kudarc illetve volt e valahol törés?

Hogy írjak valami kézzel foghatót... Ha valakik sokáig nem csinálják, utána még a tapasztaltaknak is nehéz elkezdeni egymással. Ez hatványozottan igaz akkor, ha amúgy lett volna rá lehtőség, de valahogy mégis volt egy komoly szünet a szexualitásban. Akarva akaratlanul jönnek a gátlások, a feszültség és a görcsösség.

2018. nov. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sosem volt egyikünknek sem előtte senkije, mi tipikusan azok vagyunk, akik nagyon megválogatják kik lesznek a "szerelmeik". Nálam ott volt törés, amikor az első alkalommal azt várta, hogy én irányítsak, én legyek felül és azt sem tudtam mi van. 3-4 percig csak "ültem", semmit sem tett, hogy kisebb legyen a stressz, vagy hogy "mozogjunk", na aztán elmentem fürdeni.. Ez nagyon nagyon megragadt.. Mindig velem van a gondolat... Utána mondtam hogy én akarok alul lenni, akkor meg nem tudta a nemiszervét "belém" rakni, 6szor próbálkozott.. Akkor betelt a pohár.. Izsonyatosan gáz volt.. Ezekutá csak petting volt.. Első kapcsolatom, de bárcsak ne lett volna. Amúgy nem akartam lepontozni a srácot, mert iszonyatosan jó szívű, cuki, stb.. Soha életemben nem válnék meg tőle, nagyon tisztelem, és szeretem, de ez túl nagy törés volt
2018. nov. 16. 11:01
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj. De te valami pappal jöttél össze nem férfival. Ott vagytok 3 év elteltével is , hogy nem bírta beléd rakni, ezért gyakorlatilag még szűz vagy ? Amúgy nem lehet , hogy a srácnak fityma szűkülete van ? Feljön neki a bőr amikor pettingeltek ? Orvoshoz küldhetnéd, mert fölösleges szenvedés a részedről az egész. Az is lehet hogy homo sexuális..
2018. nov. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem fogtad meg neki és csúsztattad magadba, ha már ilyen ügyetlen volt? Mondjuk tényleg béna lehet, ha nen tudott irányítani az elsőnél sem, nem tudott úgy mozogni, hogy élvezd. Persze neked is bele kellett volna mozogni a lökésekbe, tekergetni a csípődet, hegyezni a farkát. Gyakorolni kell, hiszen rá kell érezni egymás ritmusára, stílusára. Elrontottátok mindketten. A jó szex játékos, kísérletező, buja, szenvedélyes, aktív.
2018. nov. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
2évig voltam egy olyan sráccal akivel minden működött csak a szex nem. KB belém rakta és el is ment. Próbáltam elvonatkoztatni a dologtól de mindig hiányzott ez hiszen minden párkapcsolatban fontos. Úgyhogy azt vettem észre magamon, hogy már kedvem nincs neki kezdeni, és egy barátom van és nem egy szerelmem. Szakítás lett a vége.
2018. nov. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Aki 3 évig nem bírta berakni a farkát, az már valószínűleg sosem fogja tudni/ AKARNI (?) Ne haragudj, hogy ezt mondom... De ott komoly baj van.
2018. nov. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!