Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti eltudnátok képzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti eltudnátok képzelni egy ilyen lánnyal kapcsolatot, vagy "túl unalmas" lenne?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, és már nem érdekelnek a bulik, a piálások, stb. Pár éve még jártam szórakozóhelyekre, kocsmákba, ittam is rendesen, csináltam részegen nem szép dolgokat, de mára ez megváltozott. Két éve történt valami, egy nagyon rossz időszakom jött, bezárkóztam, megszakadtak baráti kapcsolatok, pánikrohamokkal küszködtem, kb. egy év kellett mire ebből kikeveredtem. A munka segített. Nyár óta mondom azt, hogy jól vagyok, és olyan vagyok mint régen. A lényeg, hogy megint hívtak bulizni, egyszer kétszer elmentem, de már nem éreztem jól magam, a pia végképp nem hiányzott, egy pohárral megittam és elég is volt. Tettem még egy próbát, másodszor is elmentem, de egy kör után haza is mentem, mert már nem éreztem jól magam a sok bulizó, piás között. Sokkal jobban éreztem magam a grillpartin, amit nyáron tartottam egy szűk baráti körrel. Pia nem is volt, csak limonádét csináltam, meg a fiúk ittak sört. Ha kikapcsolódásra vágyom, akkor szívesebben megyek színházba (ez mindig is a szenvedélyem volt), vagy múzeumokba, vagy áthívom a barátokat. Szilveszterkor se voltam sehol, pedig hívtak, de inkább otthon maradtam, és filmet néztünk anyuval meg éjfélkor bontottunk egy pezsgőt. Szóval elég punnyadt nagymamásnak tűnhetek, de most már ezeket a nyugodt, csendes programokat többre értékelem a féktelen bulizásnál, pedig még csak 22 vagyok, most végeztem a sulival és kezdtem dolgozni, és sok ismerősöm meg már majdnem harminc és még mindig rendszeresen eljár bulikba. Mi a véleményetek, nem lenne unalmas egy ilyen lány, mint én, el tudnátok képzelni kapcsolatot vele?
2019. jan. 1. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Kemény három évvel idősebb vagyok nálad, de ha keresnék komoly kapcsolatot, akkor azt elsősorban egy olyan lánnyal képzelném el, mint amilyennek most leirtak magad. ;)

Ne stresszeld magad feleslegesen...

2019. jan. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"leirtad magad" akart lenni.


Attól tartok, túl sok volt a Jack Daniels. :(

2019. jan. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Clay Morrow ***** válasza:
73%
Simán.
2019. jan. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Ennyi alapján nem tudom. Az a kérdés, hogy a nembulizáson, csendesprogramozáson túl kiféle/miféle vagy. Miben vagy különleges, miért éppen veled kellene összejönnöm?
2019. jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Sosem voltam bulizós, szóval bulizós nővel el sem tudnám képzelni.
2019. jan. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez túlságosan uncsi. :)
2019. jan. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Hány privát jött?
2019. jan. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Olyan lánnyal nem tudnék, aki olyat ír, hogy "eltudnátok".
2019. jan. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Pont ilyenre vágyom.
2019. jan. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy introvertáltaknak ez a normális. Ambivertáltaknak is szükségük van ilyen szórakozásra az extrovertáltas kicsapongás mellett.


Max csak a teljesen extrovertáltaknak nem leszel elég izgalmas, ami a társadalom kisebb része a másik két csoporthoz képest. 25-30%-ra saccolnám. A bulizgatós haverjaid legalább fele is biztosan élvezné a múzeumot, mozit, kertipartyt 🙂


Te is inkább ambivertált vagy a leírásból ítélve. Ez annyit jelent, hogy az

-introvertáltak az energiáikat a magukkal töltött időből, közeli kapcsolataikból, mély barátságokból nyerik

2019. jan. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!