Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden lány ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem rinyálni akarok,illetve sajnáltatni magam,de egyszerűen tényleg nem értem.

Azt tapasztalom,hogy a velem egykorú lányokat semmi más nem érdekli csak a bulizás,piálás,baszás.(Félreértések elkerülése végett ugyanezt gondolom a fiúkról is.)

Egyszerűen nem találok olyan lányt akivel el lehetne értelmesen beszélgetni és esetleg valami értelmesebb programot is csinálni.

Engem pl. sokkal jobban leköt egy normális beszélgetés,egy pohár sör mellett vagy akár egy mozi stb...


20/F



2019. jan. 1. 23:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
16%

Csak azokat fogja jobban érdekelni a bulizás, a dugás, akik fiatalon, 14-15 évesen elkezdik ezt az életmódot.

Ezek közül aligha soknak van értelmes életcélja.

Eléggé undorítónak tartom a mai tinédzsereket, elvannak szállva a semmire és mellé azt hiszik, hogy szivárványt szarnak.

Van értelmes nő, de ma már nehéz találni normálisat.

Itt vagyok 30 és sajna egyedül.

2019. jan. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
19%
Akkor ráfáztál, mert az idősebbek sem külömbek...
2019. jan. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%

Nem minden lány ilyen, csak azok, akiket te észreveszel.

N

2019. jan. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
26%

Lehet a te korosztalyod ilyen, de 25 felett többnyire változik a helyzet.

Alapjáraton én is jobban szeretem a beulos iszogatós estéket, de van olyan barátnőm aki folyton bulizni és berugni akar 27 éves létére és más célja nincs is. Viszont ehhez a korosztalyhoz fiatal vagy szerintem.

2019. jan. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Ne add fel! Az én lányom is emiatt volt kétségbe esve, és az átlagnál sokkal később találta csak meg az első szerelmet, de úgy néz ki, egyből meglett a Nagy Igazi is. :) Hidd el, vannak még ilyen lányok, csak manapság nem ez a divat. Az ő párja most 25 éves, és ő is nagyon aggódott már, de minden jó, ha a vége jó. :) Van még időd, ne félj. :)

Szurkolok Neked, és jó látni, hogy vannak még normális srácok. :)

2019. jan. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Huszonpar évesen engem is ez érdekelt. Aztán elvegeztem az egyetemet, és kezdődtek a kötelességek. Addig elvezd az életet, amíg lehet :(


28/F

2019. jan. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
20%

Egyszerűen csak érettebb vagy a korodnál. Légy büszke rá!

Nem tudom hol keresgélsz, de én ismerek pár korban hozzád illő lányt, és azok pont olyanok, mint amilyet keresel. Szóval vannak ilyenek is, csak jó helyen kell őket keresni!

2019. jan. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
Én nem voltam még bulizni, meg öregebb is vagyok, de mindenkinek kell beszélgetéshez a söröcske?
2019. jan. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

#8

Mert a sör finom.

2019. jan. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Akkor legyen zéró sör.
2019. jan. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!