Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Kormány miért nem reklámozza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Kormány miért nem reklámozza az ismerkedést is, mint a szülőnek lenni jó-t?

Figyelt kérdés

A régi ismerkedések formáját is fel kellene lendíteni, hogy legyenek családok, mert nagyon sok szingli nő és férfi van...

Lehet be kellene látni, hogy a XXI. századi ismerkedési formák nem működnek jó százalékkal...



2019. jan. 4. 09:51
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
83%

"Óriási válogatás, kiválasztják a szuper hero férfit, majd 3 év múlva panaszkodnak hogy félrelép a pasi, megveri őket, meg hogy semmit sem csinál. Hát, gratulálok hölgyek!"


Miért hiszed azt, hogy szuper pasik lépnek le? Az én apám egy köpcös, szőrös kis törpe volt, 165-nél nem volt magasabb, és nem láttam gyerekkorom óta.

2019. jan. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
32%
#22: Miért hiszed azt, hogy apukád nem volt "szuper pasi" anyukád szemében? Egyébként nem ment volna hozzá.
2019. jan. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
94%
Most komolyan,miért baj, ha valaki a kényelmet választja? 🤔
2019. jan. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
80%

Az én szüleim abszolút önzetlenül beleszültek engem és testvéreimet a semmibe, mondván majd lesz valahogy. Nem torzította életünket a konzumidiotizmus, mert néha kajára sem volt elég pénz, nemhogy olyan lélekölő buta dolgokra, mint évszaknak megfelelő öltözet, magas színvonalú oktatás vagy úgy egyébként bármi, ami 500 Ftnál többé kerül. Ők helyesen és önzetlenül szültek töretlenül a garzonunkba, mert tudták, hogy így lesz jó. Apám duplán kivette a részét a dologból, mert inkább lelépett pár évvel később és azóta sem láttam. Ezzel is hangsúlyozva, hogy egy gyereknek nincs szüksége semmire, a lényeg hogy megszülessen aztán majd csak úgy nő.


Sajnos engem már megfertőzött a modern kor undorító mocska, és a kényelmet választom a nincstelen anyaság helyett, a diplomát a minimálbéres gyártósori robotolás helyett, és küzdök a megfelelő négyzetméterrel rendelkező otthonért a garzon helyett.


Néha szégyellem is magam, hogy nem vettem példát szüleimről, nem tanítom meg a gyerekeimet gyakorlatilag mínuszból küzdeni, hanem lehetőséget akarod adni, hogy kényelmes jó életük legyen. Undorító és elkényeztetett módja ez a gyereknevelésnek, de sajnos engem is beszippantott ez a hanyatló nyugati felfogás. Remélem bűneim megbocsátást nyernek majd.


Egy eltévelyedett fiatal nő

2019. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
83%

Mit kéne reklámozni az ismerkedesen?

😂

2019. jan. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
7%
25-ös. A te családi mintád egy ócska proli tempó volt. Ráadásul még duci is vagy, nem vagy a férfiak álma. Így teljesen megértelek!
2019. jan. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
36%
Elvált, a gyerekeitől szinte "elszakított" emberként én inkább támogatom a szingli és mingli létet, a családi modellel szemben. :) F
2019. jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
88%
27.: az előbb még engem neveztél kövérnek :D lehet, hogy ezen meg fogsz lepődni, de több 82%-os válaszoló is van az oldalon. Valamiért nagyon ránk vagy kattanva.
2019. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
71%

És erőszakkal bedugod a nőket a férfiak ágyába meg férfiakat a nőkébe,azt dugjanak kényszerből hogy legyen kölyök,had döntse már el mindenki hogyan él.

A kormányod egyházad meg takarodjon a hálómból méhemből... De jó hogy sok éve elhúztunk otthonról ahol élni hagynak,amúgy házas vagyok,és meddő szerencsére,de nem szeretem a kényszert. Élni és élni hagyni. Majd lesz kényszer felcsinálás is a középiskolás lányoknál mondván jó korban vannak.. :(

40N

2019. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
61%

"Miért hiszed azt, hogy apukád nem volt "szuper pasi" anyukád szemében? Egyébként nem ment volna hozzá."


Tehát akkor a nők csak olyanokhoz menjenek hozzá, akit NEM tartanak vonzónak? Aki NEKEM bejön, az mindenképp szemét lesz velem, azzal a nővel viszont rendes lesz, akinek NEM jön be?

2019. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!