Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Kedves" pasik akik nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Kedves" pasik akik nem is annyira kedvesek? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

[link]


Sokszor érvelnek itt férfiak azzal, hogy dehát ők annyira rendes, kedves pasik és mégsem kellenek senkinek. És fel vannak háborodva, mikor megjegyezzük, hogy a magukat kedvesként leíró férfiak nagy többsége valójában kicsit sem kedves, maximum is addig amíg lát rá esélyt, hogy lesz valami köztetek. Erre lenne bizonyíték a fent linkelt Reddit oldal. Tele van olyan beszélgetésekkel, ahol pont ez bizonyosodik be. A saját telefonomból is tudnék jó pár képet hozzátenni. Mi a véleményetek róla?

(Angoltudás szükséges sajnos. Kicsit görgetni kell az igazán jók megtalálásához mert már eléggé tele van szemetelve a subreddit.)

Aki esetleg nem tudna angolul, a beszélgetések többsége nagyjából így zajlik a képeken:

-Szia Gyönyörűség, nagyon megfogtál, és szeretnélek elhívni egy randira ha van kedved hozzá. Egy kedves, rendes pasi vagyok.

-Szia. Ne haragudj de már ismerkedem valakivel (vagy egyéb indok), ezért sajnos nemet kell mondanom, de kedves tőled.

-Nem hiszem el hogy az ilyen rohadt r-bancok mint te csak a kőbunkó f-szkalapokat veszik észre, én egy kedves srác vagyok a k-rva anyádért nem adsz egy esélyt te r-banc???


2019. jan. 6. 02:55
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
29%

Üdvözöllek az Internet világában! :)

Nem, ezek a pasik csak elkeseredettek, és mivel az internet ad egy kis láthatatlanságot, így ezt "kihasználva" elmondják, amit éreznek. Nyíltan, telibe. Az életben hasonlóan frusztráltak, hasonlóan éreznek, csak nem mondhatják ki. Kedvesek ők, meg rendesek, csak egyszerűek. Intelligencia hiányosak, ha vki szebben akarja hallani. Ennyike a történet.

Nincs velük baj, tényleg kedvesek, meg még rendesek is, csak az ész osztásnál lusták voltak sorban állni.

2019. jan. 6. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
80%

Először is szerintem azt kellene leszögezni, hogy a kedvesség NEM ezt jelenti. Miért lenne már kedvesnek bárki attól, hogy egymás mellé tud rakni pár olyan szépnek mondható szót, amiből egy giccses mondat áll elő?


Én is tudok ilyeneket írni, de nem teszem, mert szerintem:

1. Ez az egyik legrosszabb duma, amivel lehet nyitni az ismerkedést egy lány felé.

2. Én sem kedves, sem pedig rendes nem vagyok. (Ha esetleg mégis másképp lenne, mint ahogy én gondolom, csak nem vagyok tudatában.)


Arról van szó pusztán, hogy páran akik egyáltalán nem értenek a nőkhöz, kitalálnak valami sablonos szöveget, hogy "Szia, te vagy a legeslegszebb virágszál a hajnali napsütésben akit láttam eddig életemben. Én egy kedves aranyos pasi vagyok, írj, puszi" gondolván ezzel azt, hogy ez majd bejön az a nőknek, de nem.. Én nem hiszem, hogy van olyan nő akivel lehet ismerkedni egy ilyen nyitás után. Ezután következik az a probléma, hogy azt mondja az illető nő, hogy NEM szeretne ismerkedni, mert talán ő is érez valamit a szövegben, hogy nem oké, vagy nem tetszik neki, nem fogta meg esetleg tényleg más valami tényező van a képben..


Nos, itt történik meg az adott férfi kiborulása, aki valójában egyáltalán nem kedves, inkább csak megkeseredett és jönnek a minden nőnek csak a bunkók, a parasztok, a szemét férfiak kellenek és semmi igényük nincs a kedvességre és hasonló közhelyek.


Én véleményem szerint ez az ami a dolgok mögött áll.


Mellesleg, ha valaki ilyen, olyan vagy amolyan és ez tényleg így is van akkor nem fogja mondogatni. Aki intelligens se mondogatja magáról napi szinten, hogy ő intelligens csak az, aki általában koránt sem az és képes egy L-el leírni azt, hogy intelligens. Így van ez azzal is, ha valaki azt mondogatja, hogy ő milyen kedves és rendes férfi. (Jelen esetben.)

2019. jan. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%

Az emberek jórésze nem ismeri önmagát, sokszor hálásnak kellene lenni azért, ha valaki mond rólunk egy őszinte véleményt.

Számtalanszor megtapasztaltam, hogy aki egekig magasztalja a saját jó tulajdonságait, na azok pont nincsenek meg benne. Ha meg evvel szembesítem, akkor én vagyok a bolond.

2019. jan. 6. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
36%

Jó hát ez ugyan az a helyzetkomikum mint amikor a sok "én rendes lány vagyok/nem vagyok olyan" elsőre szétteszi a lábát az embernek.

32/f

2019. jan. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
89%
Nem, ezek csak a pïnáért kedvesek. :D Ilyen az az ember, aki érdekből kedves, de amúgy rohad.
2019. jan. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
9%

Megnyugodhatsz, mindenki csak azért kedves, csak nem mindenki kétségbeesett.

32/f

2019. jan. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
45%

Igen. Ezek nem is annyira kedvesek.


Ugye erre voltál kiváncsi?

2019. jan. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
84%
Ezek senkiházi p..öcsfejek. A férfi nem itt kezdődik.
2019. jan. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
40%

Az elutasítás nem jó dolog. Nem lehet elvárni, hogy vidáman fogadja az, akit elutasítanak. De nyilván ez a reakció eltúlzott. Szerintem ilyen stíusban bunkó dolog kommunikálni, főleg ha tetszett neki... akkor még hazudott is, mert annyira nem volt fontos a csaj, rögtön kibukott mi van benne.

Másrészt ez a “kedvesség” nőkre is igaz. Ott is meg van ez a jelenség, van aki csak mondja, de van aki tényleg kedves.

2019. jan. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
92%
Azzal mindig lebuknak, hogy kihangsúlyozzák a kedvességet. Szerintük az egy extra, hogy kedvesek azzal, akivel dugni akarnak. Mivel egyáltalán nem kedvesek, de képesek megjátszani, amíg puncit remélnek.
2019. jan. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!