Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Kedves" pasik akik nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Kedves" pasik akik nem is annyira kedvesek? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

[link]


Sokszor érvelnek itt férfiak azzal, hogy dehát ők annyira rendes, kedves pasik és mégsem kellenek senkinek. És fel vannak háborodva, mikor megjegyezzük, hogy a magukat kedvesként leíró férfiak nagy többsége valójában kicsit sem kedves, maximum is addig amíg lát rá esélyt, hogy lesz valami köztetek. Erre lenne bizonyíték a fent linkelt Reddit oldal. Tele van olyan beszélgetésekkel, ahol pont ez bizonyosodik be. A saját telefonomból is tudnék jó pár képet hozzátenni. Mi a véleményetek róla?

(Angoltudás szükséges sajnos. Kicsit görgetni kell az igazán jók megtalálásához mert már eléggé tele van szemetelve a subreddit.)

Aki esetleg nem tudna angolul, a beszélgetések többsége nagyjából így zajlik a képeken:

-Szia Gyönyörűség, nagyon megfogtál, és szeretnélek elhívni egy randira ha van kedved hozzá. Egy kedves, rendes pasi vagyok.

-Szia. Ne haragudj de már ismerkedem valakivel (vagy egyéb indok), ezért sajnos nemet kell mondanom, de kedves tőled.

-Nem hiszem el hogy az ilyen rohadt r-bancok mint te csak a kőbunkó f-szkalapokat veszik észre, én egy kedves srác vagyok a k-rva anyádért nem adsz egy esélyt te r-banc???


2019. jan. 6. 02:55
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
80%

nem az a kedvesség, hogy szerinted szépeket mondasz. tapintat, odafigyelés, kivárás (mit akar mondani, nem letámadni/közbevágni). azt hiszem, kedvességen sokan a félreértelmezett, dogmaszerű udvariasságot értik.


ajtónyitás, érted megyek kocsival, "úriember vagyok", virág. másrészt bólogatás, mikor belül nagyon nem értesz egyet. többre mennél, ha finoman kifejeznéd a véleményed.

összességében nem arról szól, hogy találj egy szép, csinos csajt, és a személyiségét, a gondolatait meg ignoráld. nem ártana messzebb látni attól, hogy mire akarod HASZNÁLNI a csajt. mert feltéve, hogy összejössztök, van ez a forgatókönyv a fejekben, hogy:


1. kívánatos >> jól dugható

2. kedves/van benne hagyományos beállítódás >> könnyen rávehető, hogy később rá háríts minden feladatot, mert te dolgozol (miközben ő is dolgozik)

3. kedvencem, hogy szűz legyen >> nincs összehasonlítási alapja, nem fog elhagyni, megcsalni, csak rád vágyik majd.


még egy közhely, mikor a magát kedvesnek gondolkodó srác már az első randin az exeit mocskolja, te viszont tökéletes vagy. hihető.

2019. jan. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

a niceguysról ez jutott az eszembe :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..



van még pár hasonló subreddit. sztem viccesek, meg nyilván vannak posztok amik direkt ezekbe készültek. és nem kell görgetni, a rendezést lehet állítani, meg idő szerint szűrni.


egyébként pedig subscribe to pewdiepie

2019. jan. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
#15: a válasz többi részéből kiderült, hogy én is elítélem ezt a viselkedést...
2019. jan. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Amúgy nem értem, az emberek fejében miért él az, hogy csak a valamiért lehet kedvesnek lenni. Ha én jól érzem magam a másikkal, mert mondjuk szórakoztató és jó társaság, nem tudok vele nem kedves lenni. Vannak kapcsolatok, amik önmagukért szólnak, nem a valamiért...
2019. jan. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
74%
Egyetértek azzal, amit írtál. Sokan csak addig kedvesek, jobban mondva addig játsszák meg magukat, amíg azt gondolják, hogy kapnak érte valamit. Ezért is van, hogy amíg azt hiszik, hogy a megjátszott kedvességért cserébe jár nekik valami, legyen az randi, szex, akármi, addig nem fogják soha beismerni, hogy bennük van a hiba, mert téves elképzelésük van a saját énképükkel kapcsolatban.
2019. jan. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Na, annyira egyetértek! Én is csomószor jártam így, ha nem akartam semmit, hülye k**rva voltam. Gyakorin is feltezs egy kedves srác egy kérdést, majd privátban küldözgeti, hogy rohadt rib***nc vagyok. Csak mert hozzászóltam,kulturáltan a kérdéséhez.


De ennek ellenkezője is igaz: ha egy rác helyes, rögtön azt gondolják, hogy az egy balfék, aki biztos meg fogja csalnia nőt és rosszul bánik vele. Persze, van ilyen, de nem törvényszerű. kedvencem volt, amikor azon sít a srác,hogy miért választott helyette egy nagyképű alakot a csaj. A végére kiderült, hogy ő soha nem is találkozott ezzel az alakkal, csak Facebookon látta a közös képeket, és az alapján tuti egy szemét alak.


Egyébként egyeseknek totál világtól elrugaszkodott elképzelésük van. Azért elég ritka, hogy valakinek mondjuk 25 éves korára tényleg 20-30 nővel volt dolga, hacsak nem rocksztár.

2019. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

"Először is szerintem azt kellene leszögezni, hogy a kedvesség NEM ezt jelenti. Miért lenne már kedvesnek bárki attól, hogy egymás mellé tud rakni pár olyan szépnek mondható szót, amiből egy giccses mondat áll elő?"


Azért mert ez alapvető. ha ezt sem tudja megtenni, akkor mi a tökömre képes, de komolyan? Ez olyan, mint amikor egy 2 bekezdéses szövegre azt mondják, hogy too lond, don't read. Sajnálatos, ha nehezedre esik kulturált szöveget megfogalmazni, de akkor járjál kisegítő iskolába, ne barátnőt keress.

2019. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

" "Szia, te vagy a legeslegszebb virágszál a hajnali napsütésben akit láttam eddig életemben. Én egy kedves aranyos pasi vagyok, írj, puszi""


Ez meg épp ugyanolyan gáz. Miért kell ez a két hülye véglet? Csajozós szövegek nyálas mondatokkal, mitha Oscar Wilde írta volna őket. Miért kell ez az egész? Miért nem tudnak a pasik simán csak egy kulturált tök átlagos mondatot írni? "Szia, Béla vagyok, szívesen beszélgetnéd veled." Semmi naplemente egy virágszál nem elvárás. És van aki el is jut idáig. Csak a nemleges válaszra bekattan.

2019. jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Volt, akivel itt leveleztem, aztán kiderült az életkora, és tök kulturáltan mondtam neki, hogy 10 év korkülönbség nekem sok. Nem válaszolt egy hétig, hát, gondoltam, elköszönhetett volna, de oké. Egy hét után írt egy hisztilevelet, majd megfenyegetett, hogy többet nem ír. Visszaírtam, hogy minek fenyeget olyasmivel, ami eleve az én kérdésem volt.
2019. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
*kérésem
2019. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!