Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Kedves" pasik akik nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Kedves" pasik akik nem is annyira kedvesek? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

[link]


Sokszor érvelnek itt férfiak azzal, hogy dehát ők annyira rendes, kedves pasik és mégsem kellenek senkinek. És fel vannak háborodva, mikor megjegyezzük, hogy a magukat kedvesként leíró férfiak nagy többsége valójában kicsit sem kedves, maximum is addig amíg lát rá esélyt, hogy lesz valami köztetek. Erre lenne bizonyíték a fent linkelt Reddit oldal. Tele van olyan beszélgetésekkel, ahol pont ez bizonyosodik be. A saját telefonomból is tudnék jó pár képet hozzátenni. Mi a véleményetek róla?

(Angoltudás szükséges sajnos. Kicsit görgetni kell az igazán jók megtalálásához mert már eléggé tele van szemetelve a subreddit.)

Aki esetleg nem tudna angolul, a beszélgetések többsége nagyjából így zajlik a képeken:

-Szia Gyönyörűség, nagyon megfogtál, és szeretnélek elhívni egy randira ha van kedved hozzá. Egy kedves, rendes pasi vagyok.

-Szia. Ne haragudj de már ismerkedem valakivel (vagy egyéb indok), ezért sajnos nemet kell mondanom, de kedves tőled.

-Nem hiszem el hogy az ilyen rohadt r-bancok mint te csak a kőbunkó f-szkalapokat veszik észre, én egy kedves srác vagyok a k-rva anyádért nem adsz egy esélyt te r-banc???


2019. jan. 6. 02:55
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
17%

Ha figyelembe vesszük, hogy olyanokkal is elmennek gyakran dugni, akik egyáltalán nem kedvesek, ennek fényében mondhatni "extra".

32/f

2019. jan. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
16%

Ezzel csak az a baj, hogy egyesek már ott tartanak, hogy szerintük CSAK ilyenek léteznek, azaz aki nem jóképű létére kedvesen viselkedik, vagy csak megemlít valami hasonlót (nem felvág vele), az biztos tutira ilyen elmebajos gyökér és fúúúj


Azaz a startnál elítélnek olyanokat is más emberek viselkedése alapján, akiknek közük nincs hozzá.

2019. jan. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
84%

"Szia Gyönyörűség, nagyon megfogtál, és szeretnélek elhívni egy randira ha van kedved hozzá. Egy kedves, rendes pasi vagyok."


Egy ilyen kezdet már erős figyelmeztető jel.

2019. jan. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
82%

"Az elutasítás nem jó dolog. Nem lehet elvárni, hogy vidáman fogadja az, akit elutasítanak. "


Aki nem tudja elfogadni hiszti nélkül, az ne irogasson ismeretlen nőnek. Mi a jó f. ért kéne nekem vele ismerkednem?

2019. jan. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is volt egy, saját maga által kedves, rendes pasi randipartnerem egyszer. Neten ismerkedtünk össze, de nem társkeresőn, hanem nekem volt egy kérdésem, emelt érettségi (lényegében felvételi) kapcsán az egyik fórumon, ő válaszolt, aztán elkezdett priviben írni, szimpi volt,én is neki. 19 voltam, ő 26. Telefonszámot cseréltünk. Felhívott, beszélgettünk. Fényképet is küldtünk egymásnak. Randira hívott, elmentem, Pesten sétáltunk. Nyomult, de nem fizikailag, és nem durván, inkább szóban. Nem is tudom, hogy fogalmazzak, akkor naivan valami rajongás félét láttam benne, de nekem kínos volt, és gyors. Másnap hívott, hogy még találkozni szeretne velem, én pedig mondtam neki, hogy nem szeretnék talizni többet, szerintem nem egymást keressük. Akkor mutatta ki a foga fehérjét, voltam kb. minden. (Amúgy pedig, ált. iskolás gyerekeknek tanít történelmet ez a "jóravaló, rendes, kedves" fickó.)
2019. jan. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
22%
Heló kérdező, te biztos egy gyönyörű lány vagy szivessen megismerkednék veled. Adj egy lehetőséget hogy bebizonyítsam h igazi úriember és kedves srác vagyok nem olyan mint ezek itt a linken.
2019. jan. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
62%
Akik magukat fényezik, hogy milyen kedvesek, rendesek, azokat messzire el kell kerülni.
2019. jan. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
58%
... Még soha senkivel sem beszéltem így ha el lettem utasítva. Felfogtam, megértettem, elfogadtam. Ennyi.
2019. jan. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Ennek köze sincs a kedvességhez.
2019. jan. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
17%
Összegzem mi a lényeg: aki elutasítást kap mert nem jóképű az csak akkor kedves ha cigánykereket vet kikosarazása hallatán és ajándék kosarat nyújt át mert arra lett méltatva hogy a nő legalább annyit mondott:NEM. Aki jóképű, na ott mindegy hogy kedves e, kit érdekel, menő vele együtt mutatkozni, járni stb
2019. jan. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!