Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Randira hívtam egy lányt de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívtam egy lányt de aztmondta erre most nem tud mit mondani. Vajon miért?

Figyelt kérdés
de aztán megkérdeztem hogy megkereshetem e facen erre pedig az volt a válasz hogy ez egy jó ötlet.....nemértem
2019. jan. 6. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Az egóját fényezi h loholsz utána de randizni nem akar veled.
2019. jan. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem érdekled, de egónövelőnek jó vagy.
2019. jan. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Lehet csak szeretne egy kicsit jobban megismerni, mielőtt elmegy veled randizni. Próbálj neki udvarolni egy kicsit.
2019. jan. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

X@rd le! Ne keresd!


Ha akar tőled valamit akkor keresni fog.

2019. jan. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Ha akar tőled valamit akkor keresni fog."


Tuti nem fog, ezt már most borítékolhatod. Ha kell neked, akkor próbáld megszerezni!

2019. jan. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Személyesen hívtad el randira? Mert akkor visszalépés a fb. Ha neten hívtad el, akkor viszont a fb. jelölés egy lépcsőfok a találkozás előtt.
2019. jan. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezt talán úgy lehetne lefordítani, hogy "igazából nem tudom, de inkább nem, mert nem jössz annyira be"
2019. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

azt jelenti, hogy akkor nem tudott rá mit mondani :)

idő kell a dolognak, beszélgess vele, nem kell bekeseredni, szerencsés ember vagy, hogy meg szeretne ismerni a kiszemelted..


ne kapkodj!

2019. jan. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel a telefonszâmát is el lehet kérni nem fbn jelölgetni,ahol a pasi rajongókat gyűjti.Ha nem tud erre mit mondani,akkor gondolkodhat is akár,de hirtelen nem tudott dönteni.Vagy a nem érdekelsz kategória,de eggyel több ismerős fbn.Majd idővel kiderül.
2019. jan. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy számára érdekes .
2019. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!