Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet mondani ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet mondani ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi ismerkedeskor nem mond semmit hogy mit akar , mit keres egy kapcsolatban , hanem azt mondja nem tudja .

Ilyenkor , ha a nö megis adna egy esélyt a dolgoknak, mit kene mondjon, ha ö maga se tudja mit akar , de szeretne megis humoros , vagy okos valaszt adni

Hogy 1 igazan anyukaval akar lakni , nem pasival

2- nem er ra pasizni

3 - hazasodni akar

Ha azt mondja hogy ö hazassagot akar , akkor az elijesztheti a pasast .

Ok , aki ilyet mond es pasi az nem ok, de megis , mit lehet nöként mondani , hogy ne ijesztödjön el a pasi , es esetleg nem is adna ki magat az ember egyböl .

Hogyan lehet erre jó valaszt adni , hogy a pasi ne gondoljon könnyelmunek, utödöttnek?



2018. dec. 10. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Mivek 32 evesen eleget lattam a “jaj nem tudom mit akarok” pasibol ismerosi es egyeb korokben, igy en az ilyentol, ha egyre gondolunk, uvoltve menekulnek.
2018. dec. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Sztorno.
2018. dec. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Na, ennek háromszor futottam neki, hogy megértsem a kérdést.


Én ilyet válaszolnék:

1., Egyelőre a tanulás a legfontosabb nekem, emiatt nem szeretnék most gyökeres változást az életemben.

2., Elfoglalt vagyok az egyetem miatt, ez sok időmet elveszi, így most kevés idő jut magánéletre.

3., De idővel nagyon szeretnék családot, férjet, gyerekeket.

2018. dec. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kár az időd ilyenre vesztegetni
2018. dec. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!