Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Észrevettétek, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek, hogy manapság a párkapcsolatok úgy indulnak, hogy "fogjuk magunkat és járunk"?

Figyelt kérdés

Olyan, mintha mindenféle előzmény nélkül egyszer csak, derült égből elkezdődne a "nagy szerelem". Egyszer csak elhatározza a pár, hogy ők akkor innentől kezdve "járnak". Mintha egy varázsütésre történne minden, udvarlás, egymás fokozatos megismerése nélkül. Nincs benne "lélek". Kicsit olyan nekem ez az egész, mint amikor két bizniszmen üzletet köt és a partnerségi viszonyt megerősítendő kezet ráznak...


Nektek, így külső szemlélőként nincs ilyen érzésetek? Hogy a dolgok túlságosan "azonnal" történnek, nélkülözve az egymásra hangolódást? Ez lenne a modern kori "szerelem"? Nem véletlen, hogy sokan ma már "instant szerelemről" beszélnek?


Hogy látjátok ezt? Meg kell ezzel most már barátkoznunk? :(



2019. jan. 6. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Mármint hogy nem kötnek az orrodra minden részletet a kapcsolat kialalulását illetően? Ez a problád?
2019. jan. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Inkább azt látom, hogy egyre többen vannak, akik hónapok óta dugnak, összejárnak, együtt alszanak, jobb esetben közös programok is vannak, ...éééés azt se merik megkérdezni, hogy akkor hányadán állnak, ők most akkor hivatalosan is egy pár, vagy nem.
2019. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Én elég szélsőségesnek látom a helyzetet. Vagy nagyon egymásra telepszik egy pár és mindenkit/mindent hanyagolnak, gyakorlatilag lélegezni nem tudnak egymás nélkül, vagy pedig nagyon lazán kezelik a dolgot és nem tudnak elköteleződni, heti 1-2x találkoznak csak, mindig minden fontosabb a párjuknál. Legalábbis sajnos nekem az eddigi kapcsolataim emiatt nem működtek, vagy túlságosan rámtelepedtek a pasik, vagy annyira lazán kezelték, hogy nem tudtam komolyan venni őket.
2019. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Milyen részletet? Hogy facebookon már 100+ órát beszéltek?
2019. jan. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Hagyd abba ezt a buta szépelgést mama. Menj vissza kalácsotsütni.
2019. jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Ha jól értem akkor neked az a bajod hogy vannak emberek akik nem az 1700-as klasszikus udvarlós modellt alkalmazzák ? Szüzesség a házasságig címmel.


"Hogy látjátok ezt? " Úgy hogy magánügy kinek mi köze hozzá hogy ki hogy éli az életét / kapcsolatait.

2019. jan. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Ha a megfelelő embert találtad meg, az szinte az első beszélgetésetektől teljesen egyértelmű. Szerintem a "lélek" pontosan ebben van. Hogy nem azért szereted a párod, mert jajj hát ő is szereti a cicákat, van egy csomó hasonló hobbink, ő is 3 gyereket szeretne. Szerintem ez nem igazi szerelem. Maga a szerelem az az, amikor nem tudod megmagyarázni, de érzed, hogy vele minden jó lesz. Ahol hónapokig kell ismerkedni meg randizgatni meg összejárkálni ott egyik fél sem szereti igazán a másikat. Ha két ember szerelmes akkor a dolgok gyorsan történnek. Soha nem született még normális kapcsolatom több hónapos ismerkedésből. Minden hosszú távú, szerelemmel teli kapcsolatom "varázsütésre" történt.

És igen, nem mindenki köti az orrodra az ismerkedést. Nálunk is csak annyi tűnt fel az ismerősöknek, hogy derült égből egyszer csak együtt vagyunk. De a minden napos 2-3 órás telefonbeszélgetéseket, a folyamatos üzenetváltásokat soha nem látták.

2019. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

Nem értem a problémát.

Több barátnőnmel is úgy jöttünk össze, hogy megismerkedtünk, randizgattunk, aztán egyszer csak összegabalyodtunk.

A "járás" során egymásra hangolódtunk, megismertünk egymást mélyebben, aztán vagy alakult valami vagy nem.


Ez nem azt jelenti, hogy ne lett volna udvarlás vagy fokozatos megismerés.

De mi értelme lenne mindkettőnk idejét azzal rabolni, hogy én játszom a hős szerelmest, ő pedig játsza az elérhetetlent. Magukat szivatják, ha hosszú hónapok, évek után derül ki, hogy nem illenek össze, nem megy az együttélés, nem jó a stex, stb.

Minek?

2019. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te mennyire érzed magad beavatottnak mások életében, hogy ezt így megállapítottad?

Honnan tudod hogy ők hogyan és mennyit hangolódtak egymásra, mi a kapcsolatuk előzménye?

Exemmel mi is "derült égből" jöttünk össze, mert bizonyos okokból nem hoztuk nyilvánosságra az első 2-3 hónapban hogy alakul valami. Semmi jele nem volt. A hozzád hasonló mindenlébenkanál okosoknak fogalma nem volt róla hogy mire összejöttünk, hónapok óta minden ébren töltött órában beszéltünk, többször randiztunk, egymás támaszai és bizalmasai voltunk és szerelembe estünk. Ők csak azt látták hogy karácsony után hirtelen együtt voltunk.

2019. jan. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mivel nem vagyok szép csávó csak átlagos.
2019. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!