Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha együtt voltunk egy éjszakát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt voltunk egy éjszakát hétvégén, és azóta se híre se hamva az már mindenképpen felejtős, hogy lehet belőle valami, igaz?

Figyelt kérdés
Minden rendben volt ő hozta többször is szóba, hogy keresni fog, mi legyen a dolog folytatása. Szóval nem én kérdeztem, kértem, mégsem keres azóta. Ez ennyi?
2019. jan. 8. 10:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha érdekel, akkor keresd meg te!
2019. jan. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Utolsó! Azt mondta ő fog írni nekem.

Meg az a fura, hogy ő többször említette a folytatást, ő marasztalt, hogy maradjak tovább beszélgetni. Akkor mégis miért..

2019. jan. 8. 14:29
 13/20 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván még volt egy kis idehe a következő csaj előtt.
2019. jan. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
96%
Jaj, ilyen közhelyekkel dobálózni mindenki tud. Hány évesek vagytok, hogy ez neked új? Annyira, de annyira sablonos.
2019. jan. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

53%os.

Te nem vagy egy jóképű férfi, igazam van? :) te nem tudsz üríteni senkibe, lefogadom, mert nem vagy jóképű.

És amikor egy nő kiír hasonló kérdést, mint most az enyém, egyből az jut eszedbe, hogy na mégegy jóképű férfi aki, ha más nem legalább üríthetett egy nőbe? Ez bánt?

2019. jan. 8. 15:08
 16/20 A kérdező kommentje:

Oké, felültettek.

Azt mondta kedvel, érdeklődő volt, kedves.

Így jártam, el akartam hinni, hogy több lehet, hónapokkal ezelőtt is tetszett már.. azért hibás nem értem miért vagyok.

2019. jan. 8. 16:33
 17/20 anonim ***** válasza:
20%
#19 túl könnyen adtad magad. Ezzel persze nincs gond, ha nem zavar, hogy nem lesz folytatás.
2019. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
27%
Luknak nézett.. Legközelebb legyen már egy kis önbecsülésed és nem teszed szét bárkinek a lábad.
2019. jan. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
😂😂😂
2019. jan. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Előfordul az ilyen, nem ez az első eset és utolsó eset a világon.


Nézd inkább az előnyét, hogy jó volt vele :-)

2019. jan. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!