Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem fura, hogy a legtöbb nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura, hogy a legtöbb nő mindenben az aranyos dolgokat szereti? Aranyos állatok, aranyos ruhák, aranyos kiegészítők, bútorok, műszaki cikkek stb. De az aranyos férfiak meg taszítják őket?

Figyelt kérdés
Hanem minél magasabb, nagyobb darab, széles vállú, szőrös férfi állat kell nekik. Most nem magamról beszélek, mert úgyis egyből azzal jöttök, hogy jaj, te vagy az aranyos srác, mi? Leszarom magamat, és nem vagyok az. Hanem mondjuk ha van egy csoport vagy egy kurzus, az ottani férfiak a férfi logikájukkal sikeresnek gondolnának egy srácot(,helyes arc, félresöpört haj, normál 180 centi magasság) azt a legtöbb esetben le se szarják a lányok, hanem együtt vannak ilyen Jason Statham +20-30 kiló alkatú, nagydumás sráccal.

2019. jan. 8. 22:14
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
46%
Nekem mondjuk herótom van a cukimuki rózsaszín biszbaszoktól. Pasikban én is a "rejtett cukiságot" szeretem. Igazából külsőre volt már sokféle párom, de én is a férfiasabb megjelenést szeretem. De ez nem azt jelenti, hogy belül nem egy aranyos, kedves pasi. Páromnak kismillió olyan dolga meg gesztusa van, amire csak azt tudom mondani, hogy úr isten de cuki. Emellett persze benne van a keménység meg a nagy duma is. A dolgok nem feketék vagy fehérek. (És egyébként a 180 centi nem normál magasság, nekem már az ijesztően magas kategória).
2019. jan. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted egy Canon EOS 1100D aranyos, vagy cuki?
2019. jan. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
96%
Hogyan vedd körül magad nőkkel? Írj ki egy cuki eldöntendő kérdést és hergeld fel őket vele. XD
2019. jan. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Imádom ha a pasim aranyos velem,össze-vissza puszilgatom olyankor :)
2019. jan. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
18%

En a massziv kutyakat szeretem,mint az amstaffok,dogo canario ,masztiff,cane corso.

Ennyit a cukisagrol. Nekem ok az aranyosak. Egy ilyen izomagy kutyatol is elolvadok,ha olelgetem vagy puszilgatom. Akkor nekem cukik ugymknd.

Fiuba nekem bejon pl Justin Bieber szoke babaaerc, sot nala vekonyabb fiuk. De nem mondom nekik,h cukik,mert tudom,h ok sertesnek veszik. egy vekony evezos/kajakos vagy boxolo srac nagyon szexi szamomra.

N/36

2019. jan. 9. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
41%
Ezt én se értem. Férfiban is a lányos/kisfiús karakter vonzott mindig, sose értettem, hogy lehet vonzódni nagydarab, szőrös férfihoz.
2019. jan. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
65%

"(És egyébként a 180 centi nem normál magasság, nekem már az ijesztően magas kategória)."


Nekem is.

Nyilván 178+ cm magas nőknek nem az.

2019. jan. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Mondjuk az összes tinisztár az a kislányosan babaarcú cukifiú, ha nem tűnt volna fel..:)

És nem kezdik el őket utálni azok a lányok, akik betöltötték közben a 20. életévüket..:)

2019. jan. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Én szégyellem, hogy tini koromban oda voltam a New kids on the block-ért. Az csak egy rövid fellángolás volt és különben is rocker voltam utána. Eskü!
2019. jan. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
35%

Sokan mennyire kiragadták a lényeget.


Én valóban szeretem a cuki kis füzeteket, cuki díszeket, rózsaszín cuki ágyhuzatokat, cuki telefontokokat stb.

És valóban a férfiakban meg pont ennek ellenkezőjét keresem.

Bármikor előbb egy nagyon erős, határozott (nem cuki) kiállású férfi, mint egy Zac Efron típusú.

2019. jan. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!