Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem fura, hogy a legtöbb nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura, hogy a legtöbb nő mindenben az aranyos dolgokat szereti? Aranyos állatok, aranyos ruhák, aranyos kiegészítők, bútorok, műszaki cikkek stb. De az aranyos férfiak meg taszítják őket?

Figyelt kérdés
Hanem minél magasabb, nagyobb darab, széles vállú, szőrös férfi állat kell nekik. Most nem magamról beszélek, mert úgyis egyből azzal jöttök, hogy jaj, te vagy az aranyos srác, mi? Leszarom magamat, és nem vagyok az. Hanem mondjuk ha van egy csoport vagy egy kurzus, az ottani férfiak a férfi logikájukkal sikeresnek gondolnának egy srácot(,helyes arc, félresöpört haj, normál 180 centi magasság) azt a legtöbb esetben le se szarják a lányok, hanem együtt vannak ilyen Jason Statham +20-30 kiló alkatú, nagydumás sráccal.

2019. jan. 8. 22:14
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor ma megtanultam a gyakorin, hogy a nők nem szeretik a cuki dolgokat. Hazugságban éltem eddig! Köszi a választ.
2019. jan. 8. 22:33
 12/35 A kérdező kommentje:

"vágjon gerincre és tegyen magáévá"

Ilyenkor azért kételkedek, hogy valóban nő ül a monitor mögött :D:D:D:D:D:D:D

2019. jan. 8. 22:35
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

De milyen “cuki dolgokat” istenem nem ertelek

Magyarázod már el nekem hogy mi “cuki “ van ezekben a tárgyakban amikert felsoroltál. Nem vagyok az a tipikus lányos lány lehet ezért sem értem

Egy tárgy meg mindig nem értem hogy lehet cuki

2019. jan. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
88%
Ne csimpánzozzuk már le embertársainkat.
2019. jan. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Mit kell ezen magyarázni? Hogy lehet mondjuk egy felső cuki? Csomószor mondják ezt a nők, jaj de cuki ez a felső. Könyörgöm, ne mondjátok már, hogy ez nem így van. Cuki kis rózsaszín iPhoneokat kik vesznek? Férfiak? Cuki kis füzeteket? Cuki kis rózsaszín babzsákokat, lakásdíszeket? etc
2019. jan. 8. 22:40
 16/35 anonim ***** válasza:
94%

Én biztos nem veszek rózsaszín fos telefont.. se babzsakot (az se tudom minek vennék ilyet) felsore életemben nem mondtam hogy cuki .

Lakás diszt életembe nem vettem és arra se mondtam soha hogy cuki

Ezért ertetlenkedem mert számomra egy tárgy soha nem volt cuki csak használtam és kesz. Ruhátáram polo plusz farmer erre se mondnam hogy cuki

2019. jan. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
94%

Nem kene általánosítani hogy minden nő szerint cuki egy felso vagy valami dekor cucc vagy bútor

Én egyáltalán nem vagyok ilyen

2019. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
90%
Hagyjátok már ezt a cuki kérdezőt olyan aranyosakat ír.
2019. jan. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
50%

Én speciel imádom a páromat borostásan, kócosan, és a nagy dumaját, meg a mély hangját, az összes pasiegós-macsós hülyeségét... de a legjobban azt szeretem benne, hogy bizony, van benne egy rejtett, "cuki" én is, ami olyankor jön elő, amikor nagyon szeretjük egymást, vagy ha beteg vagyok, vagy fáj valamim. Pontosan ettől különleges ő nekem, mert nem csak "valamilyen", hanem totál összetett személyiség, aki védelmez, meg irányít, meg határozott, de közben néha mègis bizonytalan, és tökéletlen, és emberi.


Egyébként én szeretem a cicás videókat, a rozsaszint, meg az egyszarvúkat is, és van macifüles pulcsim a két gyerekem ellenére.

Szoval a cuki dolgokhoz való vonzódásban lehet valami. 😉

2019. jan. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
71%
#12 Márpedig nő vagyok és nem is akármilyen. :-)Viszont sosem vettem rózsaszín meg habosbabos dolgokat. És az ismerőseim sem ilyenek, a lányom sem. Az állatok valóban cukik, azt aláírom, de mint írtam, ez köztem és az állatok között plátói.
2019. jan. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!