Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek melyik férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik férfinek rosszabb az élete társkeresési szempontból?

Figyelt kérdés

1. Aki folyamatosan visszautasításokba ütközik és soha nem volt párja az életében.

2.Akinek volt több párkapcsolata, viszont állandóan szakítás lett a vége, mivel a partnerei folyamatosan becsapták,kihasználták,megcsalták.



2019. jan. 9. 08:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
1
2019. jan. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a 2. Sokkal rosszabb fájdalmasabb ha becsapnak átvertek kihasználnak. Másik azért egy fokkal jobb de lersze az is szar érzés
2019. jan. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az 1.
2019. jan. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is 1.

Gondolj arra, hogy 2-es legalább odáig eljut, hogy elfogadják partnernek. Ez egy lépéssel mégiscsak előrébb van. Vagy pl. neki így lesz tapasztalata a szexben, míg 1-esnek nem, és később 1. számára már önmagában ez hátrány lesz.

2019. jan. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem mindkettő elvezethet odáig, hogy elunja a delikvens az életét. Mindkettő egy rakás xar, mindkettő másért, de a vége mindkettőnek ugyanaz lehet: emberi, lelki roncs lesz, esetleg az életét is megpróbálja kioltani, stb...
2019. jan. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Az alacsonyabbnak
2019. jan. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Én nő vagyok, de sokáig az 1-es kategóriába tartoztam, és nagyon frusztrált, hogy még odáig sem jutottam el, hogy legalább tudjam, hogy mi milyen. De persze a másiknak sem könnyű azért, de neki legalább az elején biztos voltak jó élményei is. Plusz ő még tanulni is tud abból, amiben esetleg ő is hibás volt, szóval van lehetősége javítani a helyzetén, az 1-esnek még esélye sincs erre.
2019. jan. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az elsőnek. Nyilván egyik sem jó, de az első rosszabb.
2019. jan. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én olyan vagyok mint az első variáció, és nagyon rossz érzés. :(

Az a baj, hogy nem tudok bele törődni abba, hogy nem lesz sosem barátnőm. Emiatt állandóan ezen gondolkozok hogy hogy lehetek ekkora szerencsétlen, hogy nem kellek senkinek...

2019. jan. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, ez sajnos nagyon borzalmas érzés, velem is kb. ez van.
2019. jan. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!