Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem használjuk ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem használjuk ki az orosz-ukrán konfliktust arra, hogy megoldjuk a magyar férfiak társkeresési problémáit?

Figyelt kérdés

Az orosz és ukrán nők világhírűen gyönyörűek. Miért nem lehet az a feltételünk, hogy mi nem veszünk részt a konfliktusban ha esetleg eszkalálódik a helyzet, viszont a háborús tartományokból menekíthetik ide a nőket? Akkor az segítene megszüntetni a férfitöbbletet, ráadásul még szép nők is jönnének ide, és senkinek sem lenne oka panaszra. Még egy lúzer magyar srácnak is lehetne hamvas kis ukrán/orosz barátnője.

De nem... az impotens kormányunk tuti az lesz, hogy semmi ilyesmit nem fog javasolni, csak még jobban megszívat minket.


2018. dec. 12. 12:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Attól még ugyanúgy kutyának sem fogsz kelleni, ha menekítik. Nem tudom, mikor tanuljátok meg, hogy nem jár nő alanyi alapon. Inkább lennék egyedül életem végéig, még akkor is, ha te vagy az utolsó férfi a Földön. Ezzel ezek a gyönyörű ukrán nők is ugya így vannak.
2018. dec. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
nem durva férfitöbblet van, hanem te vagy lúzer. És egy lány, akivel még szót sem tudsz érteni, viszont 20x jobb helyekre is mehetne mint egy nyomi fickó albérlete, nem fogja önként széttenni a lábát.
2018. dec. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
lúzereknek nem lesz barátnője
2018. dec. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Ki vert a kezedre, hogy nem mersz oda menni értük? Legyél lovag, menj ki, válassz és hozd!
2018. dec. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

És simán l is tudod tartani a hamvas ukrán barátnőd, aki egy mukkot nem beszél magyarul, és sose lesz munkája? Vagy azt azért mégse, te inkább csak arra gondoltál, hogy biztos az lesz a legnagyobb gondja, hogy nincs aki dugja, és ezen segítesz?

Látod, ezért nincs nőd.


Szerintem eleve sokkal jobb megoldás lenne, ha ti mentek ki az oroszokhoz, és ott letelepedtek valami hamvas orosz lányka mellett. Odafele fizetem a jegyed.

2018. dec. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
19%

Nekem már volt orosz/ukrán (ott kb. mindenki oroszul beszél, még az ukránok is) barátnőm. Meg amúgy Kijevben nagyon könnyű nőt szerezni, ha van pénzed. Magyar átlagfizuval viszont ott sem leszel nagy szám annyira, bármilyen keveset keresnek is.

Nekem itthon is jónak számít (millió feletti) a fizetésem, ott meg aztán baromi jó. Plusz ugye távmunkám van, szóval volt, hogy kimentem egy hétre. Ha jön a tavasz, akkor 2-3 hetet is eltöltök Kijevben.

2018. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
97%

Már ezért sem jönnének össze veled,egy ukrám vagy orosz nő,attól fügetlenül,hogy szépek,mert olyan butaságot beszélsz,amit a hetet hét óperencián túl is baromságnak vélnek.

..Egy magyar-ukrán nő...

2018. dec. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
5%
Hát a magyar nők hamar hoppon maradnának, az biztos!
2018. dec. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%

ha csúnya és/vagy buta vagy, nekik sem fogsz kelleni.


ők is a helyes és okos fickókat keresik, mint a magyar csajok.

2018. dec. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%

mégsem kell eléggé az a kis hamvaska, ha még nem mentél ki érte.


bár ahhoz kéne fel kéne kelni a fotöjjből, kimozdulni a mamahotelből, és el kéne felejteni a papabankot is.

2018. dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!