Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jófiúk, rendes férfiak, igaz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jófiúk, rendes férfiak, igaz, amit itt sokszor írnak, hogy nektek szerepet kell magatokra ölteni, hogy felfigyeljenek rátok a nők?

Figyelt kérdés

Hogy nektek meg kell tanulni "vetíteni", színészkedni egy kicsit, mert ha magatokat adjátok, nem tudtok a nőkre sehogyan sem hatni?


Igaz, hogy alfahímes, némileg rosszfiús, magamutogató vonásokat kell átvennetek, hogy menjen a hódítás? Tényleg csak bizonyos fokú színészkedés árán lehet egy ilyen típusú férfinak barátnője?



2019. jan. 9. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Senki miatt nem fogok színészkedni. Ha így nem vagyok jó senkinek sem akkor így jártam. Jól elvagyok így is.
2019. jan. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gyépésmérnök ***** válasza:
23%
Nem színészkedni kell, hanem a gondolkodásodat kell átállítani, el kell hagyni a feminista kondicionálás által belénk rögzített fasságokat ("a nők angyalok" stb.) és rögtön rájössz hogy amit eddig tettél (nem szólítom meg mert mi lesz akkor, jaj...) azért nem vezetett eredményre mert a társadalom nem így működik.
2019. jan. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Hát ha ez kell a nőnek, akkor szinte száz százalékban borítékolhatom,hogy egyedül fogok megöregedni.
2019. jan. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez baromság.
2019. jan. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Ha ez igaz lenne akkor én meg sem születtem volna és nem csak azért mert a halkszavú, nem adonisz és akkoriban szegény apám egy keresett, nagyon szép és cuki nőt fogott és tartott meg, hanem azért is mert ennyi emberöltő alatt már kikoptak volna a rendes férfiak.

Magad is olvashatsz - még ezen az alja oldalon is - arról, hogy szűz v egyszer elhagyott lányok álmodoznak olyan párról aki gyengéd, odafigyelő, stb..

Felejtsük el, hogy ösztönlénynek lenni valamiféle tudás, képesség..az az alap, onnan csak felfele van..nem óhajtok visszafejlődni..

2019. jan. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

Hülyeség. Van önbizalmam, rengeteg mindent elértem, soha nem voltam "jó fiú". Mégsem figyelnek rám a lányok. Miért? Mert nem nézek ki jól.


Csak az számít, hogy arcra legyél helyes.

2019. jan. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a kérdés. Én nagyon remélem, hogy ez nem igaz általános értelemben véve. Nekem sem menne ez a bizonyos színészkedés nő előtt, ismerkedés közben.

De nekem már mindegy, valószínűleg egyedül fogok maradni így is, meg úgy is.

2019. jan. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!