Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van a nőknél ez a rejtélyes dolog?

Figyelt kérdés

Oké, most lehet azzal jönni, hogy az egész női nem án blokk egy misztérium. De én azért mégis kiemelnék valamit :D


Ha megkérdezed őket, hogy mitől érzik magukat nőnek, általában azt válaszolják, hogy "ha látom a pasin, hogy kíván, szinte felzabál a tekintetével, szexinek tart", stb...


Mégis ha pl. az utcán, szórakozóhelyen megbámulják őket, akkor fel vannak háborodva, hogy "micsoda perverz állatok", "hogy képzelik", "ezek is csak a farkuk után tudnak menni", "ösztönlények", stb... Külön kiemelném, hogy ez akkor is így van, ha jóképű pasi stíröli őket pl. egy klubban. Tehát az nem válasz, hogy a háromfogú, kőműves-dekoltázsos Jauzsi őket ne bámulja... :D


Miért lehet ez a furcsa ellentmondás? Lányok, nők, ti ki tudtok igazodni magatokon? :D



2019. jan. 9. 10:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Fhuu... teljesen más ha a párod néz rad úgy ahogy írtad mint egy vadidegen

Vadidegentől miért kellene imponálónak lenni hogy kanosan néz ram?! Nem is ismerem így nem indít be semmit nalam

2019. jan. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
A saját pasijára gondolt vagy a kiszemeltre, nem mindenki másra. Ilyen egyszerű. Elég fura lehet az a nő, aki ezt válaszolta.🙂
2019. jan. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%

Ebben nincs ellentmondás. A párom tudja éreztetni velem hogy nő vagyok. Egy idegen, aki emberileg nem ismer, csak azt tudja éreztetni velem, hogy jó melleim vannak, de erre meg nincs szükségem tőle. Ő csak egy testnek tart, hiszen ennyit lát belőlem.


Vannak nők,akik élvezik a feltűnősködést, ha megnézik őket stb. de a többséget ez zavarja, mert árucikknek érzi magát tőle. De ha a férfi, aki szeret és megbecsül, oda van értem,az csodás érzés. Engem pl kapcsolatban is zavar, ha csak szexet akar valaki, az önbecsülésemet ez nem építi. Az építi az önbecsülésemet, ha szeret velem beszélgetni, időt tölteni, ha benn akar tartani az életében. Neki megnyílok őt befogadom és övé a figyelmem és a kedvességem. Egy idegen ne nézegessen feltűnően mert az tárgyiasít

2019. jan. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
12%
Én férfiként azt szeretném hozzátenni, hogy először mindenki idegen egymásnak, elsőre mindig csak a külsőt látjuk a másikban. Tehát először az kell, hogy megfogja az embereket, nemtől függetlenül. Aztán ez indítja be az ismerkedést, a kezdeményezést. Ez így működik, ilyen a genetika, a természet, illetve így vagyunk megteremtve, ki miben hisz. Nincs ezzel tehát semmi baj véleményem szerint.
2019. jan. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
16%

Nagyon egyszeru.

Khm...elmondom.

Egy szexi, tehetos alaktol jol esik a bok, a lepukkant rondacska fiutol meg zaklatasnak vesszuk.

Plot twist, ha a ferjed a legszexibb a szemedbe, akk nincs gond...:D

2019. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
#4 Baj nincs is, de nézzen meg visszafogottan, mert a kocsányon lógó szemek zavaróak. És ha komoly szándékú férfiról van szó, akkor a külsőm hatására a belsőmet is meg akarja ismerni és nem rögtön szexre hajt.
2019. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

Azt imádom, ha a párom ok nélkül átkarol, és szenvedélyesen megcsókol. De ha egy idegen tenne ilyet, azt lecsapom.

Ugyanazért.

Így már érthető?

2019. jan. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
14%
Nyilván én is arra gondoltam, hogy komoly szándékkal közeledik az illető.
2019. jan. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
12%

Először is, ha "felzabál tekintetével" attól én nem nőnek érzem magam, hanem egy mozgó szexuális tárgynak. Nem felemel, hanem megaláz.

De azért teljesen más, ha néha a párom így érez (mert felé megvan a bizalmam és nem mellesleg szeretem), mintha egy vadidegen csinálja. Teljes mindegy, hogy a vadidegen egy háromfogú kőmíves Jauzsiká vagy Brad Pitt. Egyik se nézzen lyuknak. Az ilyen férfi sekélyes és pont, hogy nem férfias, hanem csak egy here.

2019. jan. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

És a párotokkal hogy ismerkedtetek meg? Kezdetben ő is idegen, ismeretlen volt a számotokra. Gondolom ők is tetszettek nektek kinézetre, és lehet, hogy nem néztek benneteket feltűnően. Mi volt az, amitől beszédbe tudtatok elegyedni egymással?

Ti is így működtök, ha nem tetszettek volna kinézetre, akkor nem álltatok volna velük szóba.

Aztán, egy kőműves sem biztos, hogy bunkó, hiszen az, hogy feltűnően néz egy nőt, még semmit nem jelent, ha csak néz, és nem szól be semmit. Attól még nem lehet tudni, hogy milyen belülről. Lehet, hogy ő pont egy rendes, normális srác.

2019. jan. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!