Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van a nőknél ez a rejtélyes dolog?

Figyelt kérdés

Oké, most lehet azzal jönni, hogy az egész női nem án blokk egy misztérium. De én azért mégis kiemelnék valamit :D


Ha megkérdezed őket, hogy mitől érzik magukat nőnek, általában azt válaszolják, hogy "ha látom a pasin, hogy kíván, szinte felzabál a tekintetével, szexinek tart", stb...


Mégis ha pl. az utcán, szórakozóhelyen megbámulják őket, akkor fel vannak háborodva, hogy "micsoda perverz állatok", "hogy képzelik", "ezek is csak a farkuk után tudnak menni", "ösztönlények", stb... Külön kiemelném, hogy ez akkor is így van, ha jóképű pasi stíröli őket pl. egy klubban. Tehát az nem válasz, hogy a háromfogú, kőműves-dekoltázsos Jauzsi őket ne bámulja... :D


Miért lehet ez a furcsa ellentmondás? Lányok, nők, ti ki tudtok igazodni magatokon? :D



2019. jan. 9. 10:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
9%
Lehet, hogy sok nő nem tudja azt tudomásul venni, illetve feldolgozni, hogy nem csak a párjának tetszik. Pedig ez egy nagyon jó dolog kellene, hogy legyen.
2019. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
84%

De mit nem lehet azon érteni, hogy nem a tetszéssel van a baj hanem annak a proli kifejezésével? Ha a páromon látom hogy kíván, felfal a tekintetével, akkor felizgat és szeretkezni fogunk. Ha egy idegen csinálja akkor megijeszt és taszít.

Kulturáltan meg lehet nézni valakit, de egyedülálló nőként sem falom a pasikat a tekintetemmel, nem nézem meg a feneküket, a testüket kiguvadó szemmel és nem "kívánom" amit látok. Ha megismerkedem valakiel, beszélni kezdünk, és tetszik a hangja, illata, stílusa, akkor vonzódni fogok hozzá. De nem az utcán csorgatom a nyálam vadidegen pasik után.

2019. jan. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

De a hangja, illata, stílusa csak úgy derülhet ki, hogy ha beszélgetésre kerül sor. Még egyszer kérdezem, hogy mi alapján engedtek közel magatokhoz valakit, ha még az is zavar, ha feltűnően néznek? Hogy lesz ebből beszélgetés? Ha meg nem nézne feltűnően, akkor nem vennétek észre. Mert gondolom nem ti mentek oda a férfiakhoz.

Ebből következik az, hogy valószínűleg ők mentek oda hozzátok megszólítani, és mivel tetszett a kinézetük, és udvariasak voltak, leálltatok velük beszélgetni, ismerkedni. A hang, illat, stílus már csak ezután következett.

Tehát arra utalok, hogy valamikor a párotok is idegen volt, és az első benyomás az nyilván a kinézetük volt. Megint ugyanott állunk, hogy ilyen a természet, és lehet, hogy nem is bonyolultak a nők, csak nagyon kiforgatják, burkolják hihetetlenül ravaszul a dolgokat. Pedig nem kellene ennyire leplezni azt, ami természetes, hogy a másikban először a kinézetüket látjuk.

Most már azt mondom ezek után, hogy nekik sem ártana kezdeményezni, és akkor egy csomó bonyodalmat meg lehetne előzni. Menjenek oda ők is azokhoz a férfiakhoz, akik tetszenek nekik!

2019. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
13%
Látom, a lepontozás az megy ezerrel, de attól még az igazság az igazság marad.
2019. jan. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
42%

Nyilván nem olyanokkal ismerkedem, akik leszólítgatnak az

utcán :-) Hanem munkahelyen, hobbi közben, buliban, edzésen stb és nem randi szándékkal hanem valóban beszélgetési szándékkal. Szeretek új embereket megismerni, ehhez nem kell tetszés. Amíg nem alakul valami, amiből következtethetek a jellemére, addig engem az illető nem érdekel, akárhogy néz ki. És tolakodásnak tartom, ha ő ennek ellenére kifejezi a testem iránti lelkesedését.

2019. jan. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mert amikor megkérdezel valakit, hogy ő milyen, akkor azt mondja, amilyen képet saját magáról közvetíteni szeretne, és nem azt, amilyen valójában. Ennyire egyszerű, és nemtől független.
2019. jan. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk nő létedre te kezded általában a beszélgetéseket valahol, pusztán amiatt, hogy jobban megismerj valakit, akkor az egy értékelendő dolog. Ha ez így van, akkor kár, hogy nem ilyen minden nő, hogy először a lélek, a személyiség, a belső dolgok számítanak nekik, mert egy ember minden valódi értéke abban van.
2019. jan. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
69%

Van, hogy én kezdem, van hogy a másik. De ha arra várnánk, hogy tetszés alapján kezdjek beszélgetni, arra várhatnánk örök időkig, mert mint írtam, elsőre nekem nem tetszik senki. Max esztétikailag, de az nem jelenti azt, hogy bármi továbbit el tudnék vagy akarnék képzelni vele.

Ha edzésen elkezdünk beszélgetni egy ütéstechnikáról, hogy hol érdemes box zsákot venni,akkor a téma miatt beszélgetek. Ahogy a munkahelyen is. Az egy dolog, hogy esetleg valaki megtetszik, mert rájövök, hogy értelmesen lehet vele beszélgetni és van benne valami plusz ami megfog. De olyan nincs, hogy tetszik egy idegen és meg akarom ismerni ezért és odamegyek beszélgetni. Ha nincs mondanivalóm, nem kezdeményezek beszélgetést.

2019. jan. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, honnan szeded azt a hülyeséget, hogy bárki is attól érezné magát nőnek, hogy idegenek csorgatjak a nyalukat.
2019. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
18-as, értem. Akkor mi pont ellenkezői vagyunk egymásnak, mert nekem, hogy így mondjam, marhára meg tud tetszeni valaki pusztán ránézésre. Lehet hogy mi férfiak tényleg vizuális alkatúak vagyunk általában véve. Csak sajnos nem merem megszólítani őket, meg ahol látom őket, azok nem is a legmegfelelőbb helyek erre.
2019. jan. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!