Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt a gyakorin ennyi kamus, aki elmondása szerint gazdag férfi mégse talál nőt?

Figyelt kérdés

Ezek a trollok ennyire megkeseredettek, hogy erre élveznek a szobájuk homályában? Vagy hogy értik a "gazdag" szót? Hogy anyuci tartja el őket nekik meg életükben nem kellett dolgozniuk és soha semmiért keményen küzdeniük és nem is ismerik a pénz értékét (hogy valójában nem gazdagok, csak eltartottak és ha egyszer önmagukra lesznek utalva nagyon nagy bajban lesznek)?


Mert olyan ember nem lézezik, aki gazdag és nem talál magának párt. Ezt az állításomat bármikor, bármilyen körülmények között vállalom bármekkora nyilvánosság előtt.


Az összes társkeresési probléma a pénz hiányára vezethető vissza.


Ezt bármikor bárkinek be tudom bizonyítani.



2019. jan. 9. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Arra várnak itt az emberek, hogy buta nők rájukírjanak, azért nagyzolnak.
2019. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Sok férfivel beszélgettem már itt. Mind átlagos foglalkozású, átlagos jövedelmű volt. Én nem találkoztam még ezekkel a gazdag kesergőkkel. Mutass egy olyan kérdést.
2019. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Pedig mindig feltűnik egy-egy ilyen álkérdés.

Kiváló pedigré, módos család és SAJNOS még sincs igény a magas, többdiplomás és gazdag fiatalemberre, mennyire hihető.

2019. jan. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Hát igen "gazdag" valszeg Alex Rothschild is itt szokott lógni csak én még nem találkoztam vele.

Bill Gates-t nem látta valaki ? :)

2019. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Na álljon meg a menet. Valamilyen nőt biztosan találnának, de ez nem párkeresés. Én is mindig azon szomorkodom nőként, hogy nem találok párt, de nyilván tudom, hogy egy nap alatt össze tudnék szedni valakit. De nekem nem kell valaki, bárki. Nekem VAlAKI kell. Tehát csak azok jöhetnek szóba akikkel megvan a külső-belső vonzalom. Nos, simán lehet hogy az ilyen ők visszautasították az ilyen kérdezőt, vagy azért mert foglaltak, vagy azért mert nekik nem jött be a kérdező külsőre, belsőre. (a gazdagság itt egy lényegtelen tényező) És mivel kevés megfelelő nővel találkozik, abból a kevésből nem tud válogatni, ez természetes.


Aztán láttam még itt egy olyan pasit,aki őszintén leírja, hogy ronda és antiszoc és hiába van pénze, nics nője. Ez teljesen hihető, én is ismerek ilyet.

2019. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mert olyan ember nem lézezik, aki gazdag és nem talál magának párt. "



Miért ne létezne? Pl. szörnyű a személyisége és normális nő nem bírja ki mellette hosszabb távon, a nem normálisakat meg ő nem bírja elviselni.


"Az összes társkeresési probléma a pénz hiányára vezethető vissza."


A francokat! Csak magadat áltatod vele, hogy te amúgy tökélrtrs vagy, csak pénzed nincs. Nézz már körül! AZ összes pár, család gazdag? AZ összes gyerek gazdag? Mert ugye csak a gazdagoknak van párjuk. Vagy mégsem? Akkor mégsem ez a probléma.

2019. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mikeXxX ***** válasza:

Jaj ember megint az okoskodás !

Mindig mindenki hülye és stb gondolom ez lenne a válaszod de most komolyan nem sértegetni akarlak csak nézz kicsit magadba is néha pénz pénz pénz annyira lovagolsz ezen hogy más dolgokat észre sem veszel mondok neked egy példát egyszer elmentem egy randira úgy hogy nem vittem magammal pénztárcát csak séta volt és beszélgetés sok lánynak ez is tökéletesen elég . 39f

2019. jan. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem okoskodik, hanem tisztában van azzal, hogy az anyagi javak állnak minden felett. Semmi más nem számít, ha az ember valaha fel akar szedni egy nőt.
2019. febr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!