Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ország nyugati részén nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ország nyugati részén nem botrányos a helyzet a társkeresés terén a sok külföldről haza járó BMW-s, Merci-s, Audi-s önelégült miatt?

Figyelt kérdés

Én az ország keleti részén lakok, de még itt is az van, hogy sok fiatal kanos kijár külföldre dolgozni, aztán hazajön néhány hónap múlva egy BMW-vel, Mercivel vagy más márkás autóval és döngeti a mellét mekkora faxagyerek amiért ilyen autója van, és a csajok meg elájulnak tőle és körberajongják. Persze meg is dönget a verdája segítségével néhány csajt a jobbak közül, mielőtt visszamegy melózni, valami kegyetlen alja munkát vagy szakmunkát. Ahol úgy bánnak kint vele, mint a kutyával, rengeteg megaláztatás éri, ott egy utolsó senki, de amikor hazajön büszkélkedni, akkor itthon eszméletlen nagy királynak érzi magát.

Ha már itt is ez van, akkor milyen lehet a helyzet az ország nyugati részén, ahol a férfiak kb. 50%-a kijár külföldre dolgozni és ott kapja a fizetését és hazajön döngetni a mellét, hogy mekkora faxa csávó?

Gondolom az a maradék 50% férfi, aki meg itthon dolgozik éhbérért, és nem engedheti meg magának a luxus verdát, az már az öngyilkosság közeli állapotban van, annyira elege van a sok beképzelt, csajozni hazajáró BMW-sből.


2019. jan. 10. 12:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%

10#

A normális lányok a kérdező féle senkikre sem buknak

2019. jan. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
96%

Most elképzeltem, ahogy a verdája segít a csajt megdöngetni.

😂


Itt a cigókra jellemző, hogy kimennek a németekhez xart lapátolni, és vesznek egy szakadt Audit a törököktől, amiben annyi kilométer van, mintha ötször megkerülték volna a Földet. És az ilyen ge(ibuta cigánylányok szoktak erre begerjedni.

Te meg ezeket irigyled. 😉😁

2019. jan. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
28%
Hülye vagy fiam, nem kéne irigykedni, neked is ott a lehetőség, mehetsz te is. Nyilván a külföldön dolgozók hibája, hogy te éhbérért dolgozol itthon. Én is fogok venni hamarosan egy luxuskocsit, de nem a nőkért, hanem a kocsiért, nem tudnék felszedni kocsival sem senkit.
2019. jan. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
16%
Sopronból írok. El ne hidd ezt a hülye szépelgést amit ezek az álszent apácák idebüfiztek. Megérne egy misét az öntelt varánuszarcú nők színeváltozása amikor megtudják hogy kijárok nap mint nap dolgozni, vegyészmérnök vagyok és a szakmámban dolgozok immár ötödik éve. Akkor valahogy mindig elkezdenek érdeklődni. Sose a szavukra figyelj, hanem amit cselekszenek.
2019. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
58%
5-ös! Én tisztellek, tényleg, le a kalappal! Aki lenézi a fizikai munkást az egy alpári "sz@ervm" ember és irigy!
2019. jan. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
86%
És íme amikor egy kis náciság, hihetetlen nagy sikertelenség a férfihang.hu olvasásával párosul. Szedd össze magad ember, ez szimplán csak szánalmas.
2019. jan. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
80%

Irigy is vagy, meg le is szólod. Csináld utána, tessék, ott a lehetőség.

Aztán gyere vissza mesélni. :)

2019. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
84%
De ki alázza őket? Kicsit el vagy tévedve a kinti munka viszonyokkal!
2019. jan. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
68%

18-as vagyok!

Amúgy Te meg csak irigy vagy!

Neked autó meg osztrák meló után se lesz nőd!

2019. jan. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy évig nem használtam a gyakorit, most felnéztem. Látom, ég mindig ugyanazok az elmebeteg kényszerképzetek terjednek :DDD

Van, ami sose változik.


Nagyon nagyon érdekel már évek óta, hogy miért jó ilyen meséket kitalálni, de már feladtam, hogy valaki megmagyarázza. :D

2019. jan. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!