Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon sok férfi panaszkodik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok férfi panaszkodik, hogy a netes társkeresés egy vesszőfutás, nincs válasz, egotuning miatt vannak fenn a nők, stb. Van itt olyan férfi, akinek ez a párkeresési forma mégis bejött?

Figyelt kérdés

Most kifejezetten a társkereső oldalakra gondolok(Badoo, Csajokéspasik, Randivonal, Love.hu, Párom.hu és társai), nem a chatoldalakra vagy akár a GYK-ra. Mindenhonnan az folyik, hogy férfiként ha nem vagy egy hiper-szuper Adonisz és csúcsgazdag, akkor nem érdemes erőltetni, a nők viszont lubickolnak, körül vannak rajongva.


Mindezek után kíváncsi lennék, hogy a "rémhírek" ellenére van-e itt olyan férfi, aki mégis megpróbálta és - bár nem azonnal - de lett(ek) párkapcsolata(i) ilyen oldalakról. Ha van, azt is írja le, melyik oldal volt az, és hogy mi volt a titka, hogy sikerült összehozni.



2017. okt. 15. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Senkit nem ismerek aki valódi sikereket tudott volna férfiként elérni netes társkeresőn. Olyat ismerek csak, hogy a férfi nála kategóriákkal csúnyább csajt össze tudott szedni netről, de az nem siker.
2017. okt. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet általánosítani. Igaz, èn nő vagyok de társkeresőn találtunk egymásra a párommal. Lehet, nagykèpűnek fogtok nevezni de el lehet rólam mondani, hogy csinos nő vagyok, felsőfokú vègzettsèggel. Nem raktam ki fotót magamról. 7 ève teljes ösdzhangban együtt, pedig egy ország választott el....
2017. okt. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Én ugyan nem pasi vagyok, de a sztorim ideillik: a férjemmel a Randivonalon ismerkedtem meg még 8 éve.

Nagyon megragadott a bemutatkozása: jó fej volt, stílusos, értelmes, érdekes, és mellesleg nagyon hasonlított hozzám jellemben. Egyből ráírtam. Mint utólag megtudtam, jól tettem, mert ő máér belefáradt, hogy ő irogasson, ezért már csak "horgászott". Előttem 8 lánnyal randizott egy év alatt, és volt, akivel több randiig is eljutott, de sok kamu volt közte. Pl. a férjem csak egyetlen dolgot jelölt meg kizáró tényezőként: a dohányzást, de volt olyan csaj, aki ott a randin gyújtott rá. Másnak 21 évesen gyereke volt egy nős pasitól, és megsértődött, hogy a férjem nem a más porontyát akarja majd felnevelni ilyen fiatalon, hanem saját családot akar alapítani.


Egyéb siker sztorikat is tudok, 3 barátnőm is társkeresőn jött össze a férjével. Igaz, közülük egyik sem írt rá a pasira, hanem várták a kezdeményezést. Mind évek óta boldogan élnek. Nem tudom, ott mi volt a siker titka, de amennyire látom rajtuk, mind nagyon hasonlítanak egymásra jellemben.

2017. okt. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az elmúlt kb. 10 évben sokat változtak a társkeresők. Manapság a nyerészkedés a céljuk. 10 évvel ezelőtt még nekem is sikerült így társat találnom, bár nem maradtunk együtt egy életre, de akkor még nem is volt minden fizetős, csak az extra funkciók, tehát annak is működött, akiknek hosszabb ideig tartott megfelelő partnert találni. Manapság aki nem talál a kezdeti ingyenes időszakban, fizethet az oldalnak, hogy viszonylag normálisan tudja használni, vagy törölheti a regisztrációt.
2017. okt. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A rosszlányokponthu elég kis pörgős oldal. :D
2017. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Évekig keresgéltem, komoly szándékkal. Végül bejött. Ha normálisan állsz hozzá, előbb-utóbb kifizetődhet az erőfeszítés.
2017. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mikeXxX ***** válasza:
Ismerkedtem jó pár emberrel de elég sok ott a defektes is azért nem vagyok hibátlan de jó képűnek tartanak általában nálam főleg a tinder és a badoo ment nagyon .38f
2017. okt. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hülye ember mindenhol van nem csak a társkeresőkön.Jelenlegi barátnőmet a love.hu-n ismertem meg.Egy éve együtt vagyunk.Sok kapcsolatot találtam annak idején is neten.És voltak jó nők is.41/F :)
2017. okt. 16. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!