Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdekelnek a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekelnek a lányok szinte egyáltalán?

Figyelt kérdés

21 vagyok és nem érzem szükségét barátnőnek. Gyakran vagyok lány az egyetem kapcsán lányok társaságában, de nem tetszik külsőre senki sem. Egy-két lány van csak akire ha ránézek azt mondom, hogy basszus, de szép/de jó alakja van, de annyit ők sem érnek számomra, hogy megpróbáljak velük ismerkedni.

Néhányan lájkolják a képeimet is random módon, vagy visszahallom, hogy tetszem ennek is meg annak is, tehát esélyem volna, de mégsem mozgat meg senki. Meg kedvem sincs senkihez, ha most arra gondolok, hogy ki kellene bújnom a házból ebbe a hidegbe valakiért, el is megy az életkedvem.

Mindenki a lányokkal nyaggat. Haverok, rokonok és már én is elhiszem, hogy valami nincs rendjén még ha csak annyiból is, hogy nincs semmi szexuális étvágyam.



2019. jan. 15. 16:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Gyakran vagyok az egyetem kapcsán lányok társaságában*
2019. jan. 15. 16:36
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vágysz szeretetre, intimitásra, arra, hogy legyen társad. Van ilyen.
2019. jan. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy fiúkra vágysz,ilyen is van.
2019. jan. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha neked ez jó, akkor kit érdekel?
2019. jan. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2019. jan. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hülye vagy te...
2019. jan. 15. 17:21
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem kéne annyit hegyezni a ceruzát!
2019. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy nem hegyezem. Alapból ritkán szoktam.
2019. jan. 15. 20:02
 9/14 anonim ***** válasza:
Voltál már szerelmes?
2019. jan. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem voltam még, talán emiatt, hogy nem is érdekel senki és nem is fogott meg senk.
2019. jan. 15. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!