Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a sok kesergés, nyavalyg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sok kesergés, nyavalygàs a mai fiatalok részéről, hogy nem tudnak csajozni/pasizni?

Figyelt kérdés

Én is voltam 16, 18, 21 stb, de nőként akkoriban nem okozott gondot a pàrkeresé, viszont a férfiaknak sem.

Elhívta vacsoràzni a hölgyet, ha igent mondott, oké. Ha nemet, akkor tudomàsul vette a kedves delikvens.

De pàrra talàlt mindenki 17-20 éves kora között.

Most mi ez a szerencsétlenkedés, komolyan?

Adott egy fiú/férfi. Adott egy làny/nő.

Férfi megkérdezi, "eljössz velem vacsoràzni?"

Nő vàlasza:

Igen/Nem


Ezen mi bonyolult?


2019. jan. 16. 22:15
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Esküszöm csak azért nem értem, mert ha 18 éves (hamarabb) elhívott egy férfi vacsoràzni, tudtam, hogy mit akarok, és ő mit akar.
2019. jan. 16. 22:18
 2/32 A kérdező kommentje:
*18 éves koromban elhívott
2019. jan. 16. 22:19
 3/32 anonim ***** válasza:
27%

Bárcsak ilyen egyszerű lenne ez!:)


Régebben lehet hogy így volt, de ma már nem így megy sajnos:(


21F (akinek sosem volt barátnője)

2019. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
74%

vacsorázni? :D miféle első randi ez? :D

egyébként az van, hogy manapság nem divat a bátorság, én egyszer futottam egy lány után, hogy "szia, mi a neved, mert nagyon szép vagy" és tökre örült, mert még sosem bókolt neki senki így :D

2019. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
28%
Irigylem a két bites agyadat. 😄
2019. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
66%

Az, hogy nem ismered a korosztályunkat. Szinte mindenki az ideiglenesre és a legkisebb energiabefektetést igénylőre megy, ami mellé a legnagyobb nyereség jár. Türelmetlenek és önzők és hiába vannak meg a képességeim kiszűrni az ilyesmit és rendesen ismerkedni, ha az emberek nem azok. Piszoknehéz volt nekem is párt találnom, pedig nem vagyok zárkózott, sem defektes.


Hiába hív vacsorára, ha tudom, hogy 10-ből 8 hallani sem akar kapcsolatról, vagy beletenni abba, minden szarban kifogást keresve.

2019. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
26%
És tényleg, aki nem dugni akar, az nem tudja, mit akar. És akkor ezek közül oldja meg az ember az életét, ha társat akar meg családot. A kutyámat nem bíznám rájuk, nemhogy a gyerekem vagy a jövőm.
2019. jan. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Lazy Lover ***** válasza:
34%
Mert a mai fiúkák töketlenek csak a nőket tudják szidni non stop lásd balázska
2019. jan. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Semmiről nem vagy lecsúszva, csak görcsösen ne akard, mert akkor nem jön össze. :)

Sok sikert!

Fiatal vagy.

És valóban màshogy ment 10-20 évvel ezelőtt, de akkor a mentalitàs is màd volt.

Pont este beszéltük élettàrsammal, hogy akkoriban, amikor ő volt tizenéves, bizony aki ki akart lépni a szülői kötelék alól, elment dolgozni. Elköltözött, majd munka mellett tanult.

Persze nem papírtologatàssal kereste a pénzt, hanem először segédmunka, majd a szakmàban.

2019. jan. 16. 22:33
 10/32 A kérdező kommentje:

Miféle randi egy vacsora?

Egy érett, udvarias férfi meghívàsa randira.

Legalàbbis mi jelen élettàrsammal így jöttünk össze.(igaz előzőekkel is valami hasonlóval)

2019. jan. 16. 22:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!