Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni férfiaknak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni férfiaknak miért azok a felszínes lányok kellenek, akikről itt folyik mindig a nyavalygás, hogy milyen felszínesek?

Figyelt kérdés

Csomó keves, figyelmes lány van, aki nem úgy néz ki, mint a mai szépségideál, de odafigyel magára.

Miért nem velük foglalkozok? Miért mindig a plázap.csákról és csinos nőkről írjátok ki a kérdéseket?

Nem gondoljátok, hogy ti is ugyanolyan felszínesek vagytok, ha ezekre a felszínes, szép csomagolású lányokra vágytok?


2017. szept. 4. 14:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
25%
És az itteni nők miért csak azokkal a borostás/szakállas-csikóhajú klónokkal akik vagy tahók, vagy megcsalják őket? Ráadásul erre mindig van mentség találva?
2017. szept. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
71%
Ugyan máááár, nekik az átlagos, visszafogott lányok kellenek! Meg is szokták mutatni, hogy mit jelent ez - smink nélküli topmodelleket, natúr sminkes instagram celebeket, stb. :DD
2017. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
52%

"Az itteni férfiaknak miért azok a felszínes lányok kellenek, akikről itt folyik mindig a nyavalygás, hogy milyen felszínesek?"

.

Én nem ezt tpasztalom, pedig elég sok időt töltök itt.

2017. szept. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
48%

#1

Most ezt próbáld újra magyar nyelven! :D Tegyél állítmányt a mondatodba + nem annyira szoktuk használni magyarban a "szenvedő szerkezetet", más gond nincs. :D

2017. szept. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
50%
#2 Mindent leírt ezzel kapcsolatban.
2017. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
36%

#4


Nem szokás, de attól még létezik, vagyis használható. Nem csak "a dogma alapján" lehet írni.

2017. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
70%

#6

Létezik pár esetben, de például a "van mentség találva" pont retardáltan hangzik :D

2017. szept. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
23%

A nőknek miért mindig csak a kigyúrt, bunkó pénzeszsákok kellenek, akik a sárba tiporják őket és még esetleg meg is verik, ha meg jön a gyerek, otthagyják?

Én is tudok általánosítani, nem csak te, bibííí! :P

2017. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
86%

Én azt nem értem, mikor valaki "átlagos, normális" barátnőt keres, aztán meg teszi fel napi szinten a kérdéseket, hogy "mennyit kell ahhoz keresni, hogy egy nő össze akarjon velem jönni?" :D

Igazából szerintem maguknak is hazudnak ezzel kapcsolatban. Pont röhögtem egy válaszon múltkor, hogy jajj hát mert az, ha egy pasi alacsony eleve kizáró indok a nőknél. Hát basszus rengeteg alacsony csajszi van, miért nem olyanokkal foglalkozik akkor? Általában annyi a "lényeg", hogy nála kicsit magasabb legyen a pasi, nem az, hogy 180 magas legyen.

Meg hát persze, kifognak maguknak 1-2 felszínes leányzót, aki nem foglalkozik velük, aztán azt hiszik minden nő ilyen. Meg azt, hogy csak a külsejük miatt nem jönnek be a nőknek.

2017. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Megköszönném az általad írt csomó keves, figyelmes lánynak ha nem koppintanának le, és talán szóba állhatnának velem ahelyett hogy siránkoznak. Köszönöm!
2017. szept. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!