Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség?

Figyelt kérdés
Mi a különbség ha egy nő akar szexkapcsolatot, vagy ha egy férfi? Induljunk ki abból, hogy mindkét személy átlagos külsővel rendelkezik, egyik sem antiszociális. Egyenlő esélyekkel vágnak neki, vagy az egyik nem javára könnyebb, esetleg nehezebb? A nők, vagy a férfiak akarnak inkább szexkapcsolatot?

2019. jan. 17. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Általánosítani nyilván nem lehet,de összességében szerintem a férfiak nehezebben köteleződnek el, ezért számukra kedvezőbb a szexkapcsolat, ráadásul szerintem a nőknek nehezebb érzelmek nélkül szexelni, de nyilván van kivétel is meg fordítva is. Szóval a nők szerintem elönyösebb helyzetben vannak ilyen szempontból, de sok olyan nő is akad aki azért megy bele egy szexkapcsolatba, mert reménykedik, hogy a pasi majd beleszeret.
2019. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem. Viszont kinek könnyebb szexpartnert találni? Pl. egy házas nő hogyan és hol találhat ilyet? Mik lehetnek az elvárásai? Én azt hallottam, hogy a szexpartnere egy nőnek valójában az álmai férfijának a megtestesítője. Oké, de az ilyen top férfiból nincs olyan sok. Ebben az esetben mi van? Vagy egy házas férfi hogy és hogyan talál szexpartnert? A házas férfiak, sőt 40-en felüliek már mondhatni eladhatatlan kategóriát képviselik.

Aztán látom azt a kettősséget, miszerint mindenki azt mondja hogy szexre bármikor lehet találni valakit, de a valóságban meg férfiak milliói sírnak hogy nincs nő. nincs szex. Sok az ellentmondás, azért is kérdeztem meg.

2019. jan. 17. 16:03
 3/6 anonim ***** válasza:
A nem és az ebből adódó szociális helyzetek.
2019. jan. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy nő 1 perc alatt talál szexpartnert, addig a férfiak 99%-a meg soha.
2019. jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt hogy egyik se antiszociális???
2019. jan. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Az, hogy szexre bármikor találsz valakit az akár lehetne igaz is, ha nem vesszük figyelembe azt a tényezőt, hogy azért vannak bizonyos igényeid, tehát nem csak az a lényeg, hogy egy lyuk, vagy egy lőcs legyen a körítés meg tökmindegy. Ha tökmindegy ki az csak legyen úgy tényleg bármikor találsz.
2019. jan. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!