Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az elvált, gyerekes nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elvált, gyerekes nőknek mire fel vannak ilyen hatalmas igényei?

Figyelt kérdés

Nekik is jóképű,sportos,gazdag pasas kell, legalábbis abban a korosztályban ahol próbálok ismerkedni, a huszonéves, max harmincas éveik elején levők körében.

Ugye azt ők se gondolják komolyan, hogy az álompasik álma a mások gyerekének a felnevelése??


2013. ápr. 9. 14:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%

nem vagyok álompasi de ha van olyan nö aki számomra megfelelö akkor szájhuzás nélkül nevelném a gyereket és apja helyett apja lennék. ez nálam nem akadály

de hogy a kérdésedre válaszoljak. azért akarnak gazdag vagy legalábbis pénzes pasit mert szeretnék ha a gyerekekük nem szenvedne hiányt semmiben

2013. ápr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
Hát nézd, valamilyen szinten mindenki a legjobbra törekszik, nem? Gondolom ők is így vannak vele, attól hogy gyerekük született, az ízlés nem romlott :D
2013. ápr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
22%

sajnos a mai nők ilyenek, csak a pénzt nézik

és bizony párválasztásnál fontos szempont

2013. ápr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
60%
Azért nem minden esetben a pénzre utaznak a nők.Attól,hogy van egy gyereke vannak igényei.Nekem is van gyerekem de azért nem választanék olyat aki nem tetszik,csóró stb,mert,hogy gyerekem van és mit akarok én már???!!!
2013. ápr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Meglehetősen kevés férfi álma, hogy más gyerekét nevelje fel, költsön rá egy vagyont, mire felnő, főleg ha a valódi apja, a nő exe nagyból tesz a gyerekére.

Az ún. "álompasik" akik minden ujjukra kapnak tiz nőt gondoljátok majd ezt választják a független gyerektelen nők helyett?

2013. ápr. 9. 14:46
 6/25 anonim ***** válasza:
71%
nincsenek igényei és elvárásai, aki ilyen helyzetben van, annak tisztában kell lenni mindennel, pontosan tudom hátránnyal indulok, ja és nem gondolom, hogy más nevelné a gyerekemet, szóval már nem keresek senkit N
2013. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Milyen duma az már,hogy más gyerekét nevelje a férfi?lehetséges,hogy a sajátjaként szeretné.Gondolom neked nincsen gyereked.....
2013. ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

miért ne nevelném annak a nönek a gyerekét aki közel került a szivemhez? nem az exet kell nézni. és persze lenne konfliktus köztem és a gyerek között de ha ugy állok hozzá akkor a gyerek se lesz lökött.

és azért is vállalnám be mert nagyon jol tudom milyen apa nélkül felnöni... és ezt egy gyerek sem érdemli

2013. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagyok elvált, gyerekes nő de a kérdésed eléggé általánosít, a dupla kérdőjel a második kérdés végén pedig tükrözi a felháborodottságodat.

Attól, mert pár férfi csak a bombázókra bukik, megcsalja a párját, csak a szexet akarja, hazugság lenne azt állítanom, hogy mind ilyen, és a Dunának rohannom, hogy a világ megérett a pusztulásra. Még nem akadtál össze a számodra megfelelő nővel, semmi egyéb komplikáció nincs benne. Nem mindnek vannak hatalmas igényei, tudok olyan fiatal asszonyról, aki mindenről lemondott (még a reménybeli társról is), csak egészségben fel tudja nevelni a gyerekét. Egyedül, elváltan.

2013. ápr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja,hogy nem nevelné más gyerekét és nem költene rá egy csomó pénzt míg felnő,a szemembe nem ember ne haragudj.Ennyire bunkó nem lehetsz.Neked biztosan nincsen gyereked,és nem tudod azt,hogy lehet őket szeretni,akár a sajátodként is.
2013. ápr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!