Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nagy hátrány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagy hátrány az ismerkedés alatt ha valakinek nincs humorérzéke?

Figyelt kérdés
Ha teszem azt van de eltér a másik ember humorérzékétől az is ekkora baj vagy kisebb?
2019. jan. 17. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Valamilyen szinten szerintem baj, mivel egy párkapcsolathoz hozzá tartozik ez is és, ha nagyon eltérő akkor nem igazán fogják a későbbiekben megérteni egymás humorát a felek és nem fogják tudni felvidítani egymást.
2019. jan. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Neeeem,járjatok szomorú helyekre akkor nem kell vicceskedni
2019. jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Nyugi, ha rád néz, humoránál lesz. 😃Egyébként baxok én rá, csak le ne tapossa a kukoricámat.
2019. jan. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Az a baj hogy a nők már az első randin azt várják hogy vicceskedjen az ember. Nekem általában jó humorom van de az első 1-2 randin még kicsit feszültebb az ember plusz keveset tud a másikról. Így sajnos az elején nekem nehéz de ha külsőleg szimpi vagy a csajnak úgyis ad esélyt.
2019. jan. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
mennyire tér el, valamelyik embernek nem is vicces a másik meg belehal a röhögésbe xD
2019. jan. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem fontos, hogy a két félnek hasonló legyen a humorérzéke. Akkor nincs értetlenkedés meg sértődés az eltérő humor miatt.
2019. jan. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Neeem..


csak vicceltem...

....bar, ugysem erted 🤗

2019. jan. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Baj.Exem poénjait nem tartottam viccesnek,főleg úgy,hogy sok gáz dolog történt köztünk,nekem ez nem volt vicc.Új nője vihog mindenen amit mond,exem ezáltal azt gondolja mekkora nagy ász,közben a nő xanaxra iszik folyamatban,csak ezért vihog.
2019. jan. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Dehogy baj. Nem kell vicceskedni.
2019. jan. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálam kizáró ok, ha egy lánynak nincs humorérzéke, már csak azért is, mert az szorosan összefügg az intelligenciával.

Egyszer egy társkeresőn elsütöttem egy lánynak azt a poént, hogy "az aranyhal úszik el először, a reményhal meg utoljára". Visszakérdezett, hogy milyen hal a reményhal. Azt hittem, tovább akarja vinni a poént, hát visszaírtam erre is valami vicceset. Erre: "de a reményhal az milyen hal?" Azóta sem írtam vissza :)

2019. jan. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!