Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok olyankor mi van amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok olyankor mi van amikor ír nektek egy srác például facebookon elolvassátok és nem írtok rá semmit?

Figyelt kérdés
Olyan ír akiről tudjátok hogy oda van értetek akár közvetlenül akár közvetve a tudtotokra adta pl egy első randin vagy akárhol máshol?

2019. jan. 18. 19:48
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Még annyit fűznék hozzá, hogy akár külső akár belső személőként értelmezitek a kérdésem mennyire tartjátok korrektnek ezt az eljárást..?
2019. jan. 18. 19:50
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

Komolyan, ez felnőtt párkapcsolati kérdés?



Saját kútfőből nem megy? Egyszerűen nem érdekeled a csajt, így minek irogatna? Ennyi van!

2019. jan. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Nyilvánvalóan nem kölcsönös az, hogy "oda van értetek" csak nem mondja az arcodba, hogy hagyd már békén, mert nem akar tőled semmit.
2019. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ez nem mindig ilyen egyértelmű. Ne zaklasd fel magad általánosságban tettem fel a kérdést nem rólam van szó.
2019. jan. 18. 19:52
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Kértem, hogy írjon? Nem hinném, hogy bármi teendőm lenne.
2019. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
20%
igen ezzel az a baj ha megkérdezed hogy nem e zavarsz azt mondja nem meg hasonlók, pedig ha közölné hogy nem, de hát látod, nem adnak egyértelmű választ vagy kitérnek a kérdésből is.
2019. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
56%

De, mindig ennyire egyszerű. Ha nem válaszolok valakinek, aki ilyenekkel bombáz, akkor nem vagyok rá vevő.

Korrekt, vagy sem, nem izgat, hogy őszinte legyek. Egy időben válaszolgattam, de pár nem túl kedves anyázás, illetve további zaklatás után, ma már inkább kihagyom. Nincs szükségem erre, bőven van más dolog az életemben, amire szívesebben fordítók az energiámat. Aki pedig annyira gyerekes, hogy nem fogja fel, hogy a "nincs válasz is egy válasz", az a nyílt visszautasítást sem tudná kezelni, csak állítja magáról.

2019. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
#6 nekem volt olyan hogy a volt kolega (kb 1 hétig volt az) néha ram irt és idegesitett össze akart hozni valami haverjával . Kérdezte hogy zavar ? Én meg irtam neki hogy igen mivel nem akartam a hulyesegeit hallgatni vérig sértődött szerencsére azóta sem irt
2019. jan. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 The pale emperor ***** válasza:
0%
"Send boobs and vegan"
2019. jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

Olyankor van ez, amikor nem tudom viszonozni a srác érzéseit.


Amúgy még jobb eset lenne, ha nem tudok arról, hogy oda van értem, ez esetben barátiasnak ítélném a beszélgetést és válaszolnék.

Más esetben miért kellene beszélgetnem valakivel, akiről tudom, hogy nem baráti szándékból írt nekem??

2019. jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!