Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan próbálkozzak be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbálkozzak be a fodrásznál?

Figyelt kérdés

Én nekem van egy ilyen szokásom, hogy mindig más fodrászhoz járok, hátha találok olyat aki szingli. És a konfort zónámat is tágítom ezáltal, vagy mondjuk úgy bízom benne.

Aztán most ahova legközelebb megyek csajszihoz, neki nincs kint facen hogy kapcsolatban lenne.

Hogyan kellene úgy próbálkozni, hogy ne legyek nyomulós, de azért felkeltsem az érdeklődését?

Én személy szerint jobban eltudok dumálni olyanokkal akiknek van csávója, mert ott nincs tét, meg elvből nem is kezdenék, tehát ott nem szoktam gondolkozni, hogy mikor mit mondjak...


Köszönettel, 26F



2019. jan. 19. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Kérdezd meg tőle, hogy aznap hányan nyomultak rá, és mennyire van már elege belőle.
2019. jan. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég kétségbeesett lehetsz ha erre a módszerre fanyalodsz...:-D
2019. jan. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem maradj szingli
2019. jan. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Hagyj neki borravalót az egy jó módszer higyj nekem, beválik. Lehetőleg minden alkalommal hagyj neki. Sokat.

(19/l alulfizetett fodrász, mély szolidaritással)

2019. jan. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra mindenesetre figyelj, hogy ne olyankor, amikor a férje borotvál...
2019. jan. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Borravaló jó ötlet szerintem is, de ahhoz, hogy legyen valami, sokat kell neki adnod.
2019. jan. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!