Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki férfi hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki férfi hogy lehet ápoltabbnak lenni, ha már zuhanyoztál, hajat mostál, fodrásznál voltál, borotválkoztál, illatosítottad magad, körmöt vágtál, a ruhádat rendbe raktad?

Figyelt kérdés
2018. aug. 11. 01:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
Leborotválod a lábad - igaz, ez eleggé b*zis.
2018. aug. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
31%

Engem egy nővérke ápolt amikor kórházban voltam. Akkor ápolt voltam.

:)

2018. aug. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
77%
Igazából sehogy, márcsak a kisugárzásod legyen intelligens ;)
2018. aug. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%
Arckrém esetleg? Nem bzis, ha nem akarsz pattanásos/ráncos bőrt.
2018. aug. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Hogy a borotvált lábszőrzet vonzaná a nőket olyanról még nem hallottam.


Ok második, elmész orvoshoz is általános kivizsgálásra, meg beveszed a gyógyszeredet... és még hogy lehet egy férfi ápoltabb, vonzóbb? Az ápoltság akkor az alapszükségletek ellátása? Meg hogy fogsz kitűnni pl. egy disco előtt sorbanálló tömegből a lányoknál azzal, hogy megmostad a fogadat, amikor valószínűleg szinte mindenki más is megmosta? :-)

2018. aug. 11. 01:48
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Fogak rendben vannak? Nem sargak, nem lyukasak?
2018. aug. 11. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%
Nem azért érdemes ápoltnak lenni, hogy kitűnj vele. Ezek alap dolgok, szóval ne azzal csajozz szerintem, hogy megmostad a fogadat.
2018. aug. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
5: hidd el, hogy ki lehettunni! Ezek alapdolgok, de sokan tesznek ra megis. Rengeteg hianyos vagy rohadt fogazatu ferfi van!
2018. aug. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
75%

Nem mindegy, milyen a hajad, a ruhád, milyen dezodort használsz, stb.

Egyik véglet, aki géppel tolja le a fejét, póló-farmer-sportcipő, és méteres csíkban húzza maga utàn a wc-frissítő szagot, mert oda-vissza kétszer be van fújva valami 300 ft-os cuccal.

A másik vége, aki drága fodrászhoz jár havonta kétszer, formára van vágva a borostája, 40 ezres parfüm, méregdrága ruhák, amit stylist állít össze.

Hajvágás és hajvágás között is óriási a különbség.


A középút: olyan haj, ruha, illat, ami jól áll, a te stílusod, és jól érzed magad vele. Nem kell mindenből a legdrágább, de ha pl. ruhát veszel, akkor olyat, ami passzol, megy a többi ruhához, stb. Nem szűk, nem lóg.

2018. aug. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
55%
Úgy hogy jobb képed, jobb tested van. Sajnos ez is beletartozik az ún. "ápoltságba"
2018. aug. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!