Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mit ronthatok el? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit ronthatok el? Miért mondják hogy senkinek se fogok kelleni?

Figyelt kérdés

Jártunk egy hónapig. A pasi állandóan késett a randikról. Amikor összevesztem vele még ajándékot is küldött. Ezután újra kibékültem vele. Miután már egy randira el sem jött hanem váratott, és interneten közölte hogy nem jön, akkor szakítottam vele. Azt mondta senkinek se fogok kelleni.

Egy másik fiúval meg egyszer találkoztam, akiről nyilvánvaló volt hogy csak a szexre hajt. Ő is azt mondta senkinek se fogok kelleni.


2018. szept. 3. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak szexet akartak, aztán megsértődtek amiért nem lett meg
2018. szept. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Biztos rád van írva, hogy senkinek se fogsz kelleni.


Foglalkozz önismerettel, hogy megtudd, hogy mi a probléma veled.

Mosolygós, életvidám lány vagy? Szereted az életet? ...stb. részletesen vizsgáld meg magad.


Ha már két pasi mondta, egymástól függetlenül ugyanazt, akkor illene azon elgondolkodni, hogy lehet, hogy van benne igazság.

2018. szept. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szoktam mosolyogni, meg is szokták jegyezni, hogy szép a mosolyom.
2018. szept. 3. 12:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, csak annyi van hogy megsértődtek amiért nem jött össze nekik a dolog

Ezt csinálják sokan amikor valami nem úgy megy egy nővel ahogy akarják, megpróbálják letörni az önbizalmát a nőnek

Rossz társaságban ismerkedsz ha ilyenekkel futsz össze

Az ilyenek nem túl intelligens emberek

Azt mondják senkinek se fogsz kelleni, de nekik mégis csak kellettél volna, még ha csak szexre is nagy valószínűséggel, de kellettél volna :)

Nem te rontottad el.

2018. szept. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudhatjuk. Bár engem nem érdekelne mások véleménye, amennyiben van önismeretem.


Szerintem ez attól is függhet, hogy milyen pasikkal kezdesz, pl. kedves, jóindulatú-félékkel, vagy bunkókkal?

Pl. Én nem vagyok olyan nagy szám, mégis többnyire kedves srácokat fogok ki, kerülöm a bunkókat.

Ha bunkó típusú fiúkkal kezdenék, akkor én is számítanék erre. De eddig többnyire olyan fiúkkal voltam mindigis, akik szakításnál is képesek voltak jóindulatúan elbúcsúzni, nem a degradálás ment. Vannak akik úgy élik meg a szakítást, hogy ócsárolni kell az exet, s van aki jófej tud maradni szakítás után is.


Ezt csak te tudod megérteni, hogy mi a baj, nem mások helyetted. Ha valóban úgy érzed, hogy gond van veled, akkor változtass, ha meg szerethetőnek tartod magad, akkor ne hagyd, hogy kifogjon rajtad pár bunkó, válogasd meg, hogy kikkel kezdesz.

2018. szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Két emberből ne vonj le mélyre ható következtetéseket.

De lefordítom a szöveget:

"Senkinek sem fogsz kelleni"

Ez az alábbiakat jelenti:

"Akkora egóm van, hogy azt képzelem, minden férfi úgy gondolkodik és érez mint én, tehát aki nekem nem kell, az senkinek sem fog kelleni."


Hogy mit rontasz el, elrontasz-e egyáltalán bármit is, azt az általad leírtakból nem lehet megítélni.

2018. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Azt rontottad el, hogy s..fejekkel ismerkedsz. Miért nincs önbizalmad, hogy tudd ezek a beszólások, csak sértettségből fakadnak? Építsd az önbizalmad és helyezd magasabbra a lécet ismerkedésnél. Keress normális férfiakat, ne sértett, éretlen kisfiúkat. Érdemes figyelni, hogy a randiknál hogyan beszélnek a pincérrel, másokról vagy az exbarátnőkről. Ha mocskosan, tiszteletlenül, saját hibáikat tagadva, akkor nem kell tovább ismerkedni. Egészséges személyiségű ember elismeri a saját hibáit is, nem szükséges állandóan kompenzálnia. Ha elismeri a hibáit és/vagy tanult belőlük na az már jó kezdet.
2018. szept. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez csak érzelmi manipuláció,hogyha ők nem kellettek neked,akkor érezd magad rosszul,lenyomják az önbizalmad. Ennyi.
2018. szept. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!