Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire fontos a feszes, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire fontos a feszes, nem lógó mell?

Figyelt kérdés

Itt olvasgatva néha kezdem azt hinni, én vagyok az egyetlen nő, akinek nem szilikont megszégyenítően feszes és kerek a melle.

Eddig 2 tartós és egy rövidtávú kapcsolatom volt, soha senki nem szólt érte, de lehet, csak tapintatosak akartak lenni, vagy nem tudom.

De rendesen fáj olyanokat olvasni, hogy ha egy nőről kiderül menet közben, hogy a melle nem kerek, feszes, akkor megkérik szépen, hogy öltözzön vissza, és csukja be az ajtót maga után.


Én ennyire nem nézem a külsőt a férfiakon, ha megfog valamivel, akkor már tetszik, eszembe se jutna ilyenekbe belekötni, hogy de hát túl vékony/túl kövér/görbe az orra/nagy a lába/nincs kisportolva, vagy mit tudom én, mit lehet még felhozni.


Néha már komolyan fontolgatom, hogy megcsináltatom, mert mi van, ha a párom is csak kedvességből nem szól érte.


(Nem lóg a térdemig, de mivel nagyobb (F), ezért nem áll égnek fekve, és nem dudorodik felül is, mint egy hibátlan szilikonos)


2019. jan. 20. 22:19
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
96%
Nyugi mar, akik itt ezeket irjak, az anyjuk mellet lattak legutoljara, vagy maximum a tesojuket, a kulcslyukon keresztul... Ezert duhosek a nokre es irnak mindenfele hulyeseget :D A valosagban senkit nem erdekel az ilyesmi.
2019. jan. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság. Nekem sincs feszes mellem, kifejezetten lógós, de a párom így szereti, ahogy van, és megvan a véleménye a szilikoncsöcsökről.
2019. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
90%

Akik ide kommentelnek azoknak a véleményét osztani kell minimum 2-vel.


Normális emberek ezen nem fognak kiakadni.

Egy szép feszes mell általában mindenkinek jobban tetszik, de csak azért mert a tiéd nem pont ilyen még nem leszel kevesebb és ismétlem ez egy normális embert nem fog zavarni.

2019. jan. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
95%

"De rendesen fáj olyanokat olvasni, hogy ha egy nőről kiderül menet közben, hogy a melle nem kerek, feszes, akkor megkérik szépen, hogy öltözzön vissza, és csukja be az ajtót maga után."


Elhiszed, hogy aki ilyen megjegyzést tesz annak a büdös életben még nem volt dolga nővel? Mert ilyet körülbelül csak az mond.

2019. jan. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
22%
A nem szeretjük a lógó melleket nem azt jelenti hogy a szilikoncsöcsöket szeretjük. Van egyfajta egészséges feszes természetes mell amit mi férfiak etalonnak tekintünk. Úgy, ahogyan nektek is megvan az elképzelésetek az ideális férfi anatómiáról. Ellenben mi férfiak nem jövünk egyből azzal hogy biztos csak a tűzoltók aktnaptárán láttatok csak férfi testet eddig.
2019. jan. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
0%
Ja, hülyék. Sajnos vannak férfiak, akik sokk felszínesebbek, mint mások. Szóval akkor gondolom ha neked udvarol egy srac, aki 10 cm-el alacsonyabb mint te, akkor ez téged nem fog zavarni. Igaz? :)
2019. jan. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
94%
De aki alacsony, azt alapból elutasítod, nem szex előtt felöltözteted, hogy menjen el. A testmagasság ruhában is látszik.
2019. jan. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
10%

#7 várjuk meg a kérdező válaszát. Nyilván nem fog senkit sem elutasítani egy ilyen miatt, mivel ahogy írta,


"eszembe se jutna ilyenekbe belekötni, hogy de hát túl vékony/túl kövér/görbe az orra/nagy a lába/nincs kisportolva, vagy mit tudom én, mit lehet még felhozni."

2019. jan. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
0%
#7 a felsoroltakat is lehet látni egyből. ;)
2019. jan. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

De a mellet nem, ez a lényeg. Azt írja, "ha megfog valamivel, akkor már tetszik". Tehát ONNANTÓL, HOGY TETSZIK NEKI, nem zavarja, ha épp alacsony vagy kövér.


Ez lenne a norma, hogy olyannal kezdünk kapcsolatot, aki tetszik, nem olyannal, akit utána meg akarunk változtatni.


Viszont a mellméret/forma - vagy éppen a péniszé - olyan, amire nem tudsz rábólintani, míg nem vetkőzött le a másik.

2019. jan. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!