Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Neten szerintetek is esélytele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten szerintetek is esélytelen barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Már rég óta próbálkozom, de egyszerűen lehetetlen normális lányt találni.

Hol lehet olyan lányt találni, akik normális párkapcsolatra vágyik? Szolid, normális lányokat keresnék, akik nem játszák meg magukat, nem beképzeltek, nem festik magukat. Vannak még ilyen lányok?


21F


2019. jan. 22. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

"Vannak még ilyen lányok?" férjnél/foglalt.

32/f

2019. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak, persze, de nem mindegy hol keresed. De az egyszerűség kedvéért, miért nem személyesen próbálkozol?
2019. jan. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak de 99%-nak már van kapcsolata, a maradék 1%-nak se biztos jössz be, kb 10-20%-nak. Innentől kezdve te felejtsd el, hogy te rá fogsz találni ilyen lányra. :D
2019. jan. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
próbálkozz irl :) pasiknak úgy könnyű :D
2019. jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is. Én már feladtam a netes társkeresést.


Ez az én tapasztalatom:

90%-ban válaszra sem méltatnak. 9% tőmondatokban válaszol, értelmes kommunikációra képtelen. A maradék pedig egy pár levélváltás után szó nélkül eltűnik. Illetve olyanok is voltak, akik kamuztak vagy elhallgattak fontos dolgokat (pl. van gyereke, 130 kg-os volt, ilyen apróságok).

2019. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szinte lehetetlen, ha nem te vagy ott a legtökéletesebb adonisz. :D
2019. jan. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, de nagy szerencse kell hozzá. Jókor kell lenned jó helyen. Én az ellenkező nem tagjaként egy ideje már próbálkozom, sajnos eddig sikertelenül.
2019. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!