Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim! Hogyan kerüljem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Hogyan kerüljem el azt, hogy a barát zónába kerüljek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mi a helyes viselkedés, ha én azt szeretném elkerülni, hogy egy nő ne barátként/haverként nézzem rám, hanem, mint férfire? Ezt mivel lehet befolyásolni? Vagy ez csak külső kérdése megint? Szóval, ha bejövök a nőnek, akkor a párja/szeretője leszek, ha nem jövök be, akkor leszek barát? Mi határozza meg, hogy az első pillanattól fogva egy férfit hová soroltok be? Ha valaki a barátzónába került, akkor abból ki lehet törni valahogyan?
2019. jan. 23. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Azt lehet ferfinek nezni aki ferfikent kezdemenyez es nem haverkent.

Pl egy ket feloldalas szajjal, hunyoritva mosolygos bok, veletlen erintesek, csok talan stb

2019. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne barátkozz a nővel. Ennyi.


Az első pillanatos besorolás leginkább annyi, hogy külsőre tetszel neki vagy sem. Nem a barát zónába rak be. Oda te rakod magad.

2019. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha férfiként nem jössz be neki, de emberként igen, akkor barátzónába kerülsz.


"hunyoritva mosolygos bok"

Az igaz, hogy nem kerülsz barátzónába, de máshova sem, illetve az idegesítő kanos egér kategóriába. Szerintem az még rosszabb :)

2019. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

"Ha valaki a barátzónába került, akkor abból ki lehet törni valahogyan?"

Persze. Onnantól kezdve, hogy randira hívod, ő pedig lekoptat, nem pitizel neki, nem kedveskedsz, nem játszod a megértő barátot, nem bólogatsz, hogy "igen, azok a szemét pasik", miközben próbálsz egy picit "barátilag" hozzáérni, hogy azért meglegyen kis izgalmad... Nem hallgatod végig a párkapcsolati sirámait, nem ugrasz az első szavára, nem teszel neki felesleges szívességeket. Nem leszel szárazbarát (másnéven pasivava, pasicsivava), nem keresed, ha ő keres, pár mondat után a randira tereled a témát, közlöd, hogy többet érzel iránta haverságnál/barátságnál, ha megint lekoptat, megint nem keresed.


A legtöbben azért vannak barátzónában, mert szeretnek ott lenni. Mert az olyan kényelmes és biztonságos. Nem kell szembenézni a párkapcsolat kockázataival, a veszekedésekkel, a féltékenységgel stb. Helyette el lehet mondani a haveroknak, hogy "épp alakul valami", lehet játszani, hogy "fúú, bazz, addig dugnám, míg mozog", de közben nem kell semmit tenni, nem kell tartani a visszautasítástól. Na, hogyha fontosabb lesz, hogy legyen valakid, mint az, hogy megülj a langyos húgy barátzónában, ha be mered vállalni a visszautasítás kockázatát, akkor fogsz kikerülni a barátzónából.

2019. jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Engem is csak barátként fogadnak el. Semmi több.
2019. jan. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
4: Ez elég hülyeség. Nem azért van ott, mert kényelmes. Hanem mert ha valakit kedvelsz és ő barátzónába tesz, attól még nem fogod utálni. Ez nem egy kapcsoló. Attól még ugyanúgy kedveled. És nem akarod, hogy megszakadjon az ismerettség egy számodra fontos emberrel. Mert mit tudnál tenni? Soha többé nem is ismeritek egymást, és nem szóltok egymáshoz? Elveszítenéd egy számodra értékes ember ismerettségét. Ezt érthetően nem akarja senki, aki nem csak dugni akar. Lehet, hogy neked könnyen megy, meg "majd jön másik", de van aki nagyon nehezen tudja elengedni, ha egy értékes embert ismert meg.
2019. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Hanem mert ha valakit kedvelsz és ő barátzónába tesz, attól még nem fogod utálni."

Az, hogy nem pitizel neki, nem leszel a lelki szemetesládája, nem jelent utálatot. Ha tényleg olyan értékes ember a másik (és nem csak a nagy melleket látja benne a barátzóna lakója), akkor megérti, ha távol maradsz tőle, mert nem ugyanazt akarjátok.

Persze lehet tovább nyűglődni a barátzónában, mert "nem tudok elszakadni", hallgatni a csaj sirámait arról, hogy "nincs egy rendes pasi", de akkor nem kell siránkozni a barátzóna miatt.

2019. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos igen, nem szabad emberként, barátként őket kezelni, vagy egyáltalán ne foglalkoz velük, lazán, mintha nem érdekelne komolyan (lesz majd másik), vagy flörtölj rögtön, de ez csak akkor jön be, ha külsőre pont olyan vagy mint amit elképzelt. Én rondaként az egyáltalán nem foglalkozom velük stílust választom, aztán ha odajönnek a leszarom vagy legalábbis az érdektelen haver stylet, ezzel egy-két lány érdeklődését felszoktam kelteni, de mivel tudom, hogy ez úgyis csak addig tartana amíg rá nem mozdulnék, hagyni szoktam. Flörtölni akkor érdemes, ha van egy konkrét kiszemelt és legalább átlagos vagy. Ronda emberektől ismeretlenül nem veszik jó néven.
2019. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy egypetéjű férfi ikerpárt, az egyiknek nagyon erős szexuális kisugárzása van, a másiknak semmi. Kérdeztem egy barátnőmet, hogy mit gondol erről, ő is ezt mondta róluk. Szóval nem csak a külsőn múlik.

Ahogy írták már sokan, a férfi fellépése számít. Flörtöl-e, az ember szemébe néz-e.

Van olyan férfi, aki alapból tetszik, akármit csinál (ilyen nagyon kevés van sajnos). Van olyan, aki bármit csinálhat, nem fog tetszeni. És vannak a kétesélyesek, akiknek a viselkedésüktől függ,hogy fognak-e tetszeni, vagy nem. Pl. a munkahelyemen van valaki, akit eddig szinte észre se vettem, és mostanában valahogy megtetszettem neki, elkezdett kicsit köszöngetni, hozzámszólni. Ez bennem is elindít valamit, pedig úgy ránézésre nem az esetem.

2019. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!