Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha elhalálozna a férfi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhalálozna a férfi nem 50%-a (elméleti síkon, mondjuk Thanos csettintene), akkor szerintetek egyszerűbb lenne a megmaradtaknak a pártalálás?

Figyelt kérdés

A nemek aránya megegyezik, de demográfiailag fiatalok között több a férfi, idősek között pedig több a nő, bár ez utóbbi a jövőben már nem lesz így, mert ma már nincsenek háborúk és a férfiak munkái sem olyan károsak az egészségre, mint régen volt például a bányászat.


A párválasztási metodikát is ismerjük, a férfiak reálisan látják a világot és a nők felső 50%-a átlagon felüli, alsó 50%-a pedig átlagon aluli. Többségében önmagukat is reálisan látják és bár ők is álmodozhatnak a 10/10-es nőkről, de aki elfogadja magát 5/10-nek vagy 3/10-nek, az elfogadna egy hasonló kategóriájú nőt is önmaga mellé.


Ezzel szemben a nők ebben is irracionálisak. A férfiak felső 20%-át tartják egyáltalán férfinak. Az összes többivel még ha nem is tudnak mit mondani rá, egyszerűen csak "semmi baj nincs vele, csak nem az esetem", vagy "nincs meg a kémia".


Sokszor önmagukat is irreálisan látják. Nagyon sok 8/10-es csúnyának tartja magát csak mert 1-2 álompasi beszólt neki.


Ugyanakkor nagyon sok 4/10-es, 5/10-es molett, duci lány gondolja magáról azt, hogy ő bizony "kimondottan szép lány", vagy "szépnek mondott lány" és akkora egó párosul az átlagos külsőhöz, hogy az már taszító.


Tehát a kérdés mégegyszer: Ha valahogyan megfeleződne hirtelen a férfiak mennyisége, akkor vajon hogyan alakulna a párok eloszlása a jövőben?


Továbbra is maradna ez a dinamika, csak most már a 40% lenne a TOP és az alsó 60%-nak kellene osztozni a nők 20%-án?


Vagy a férfihiány miatt elfogadóbbak lennének a nők és ha nem is a teljes alsó 60%-ot, de legalább a 60% felső 1/3-át vagy 1/2-ét már bevennék a belső körbe?



#halál #szex #férfi #biológia #párkapcsolat #evolúció #dinamika #genocidium #parero-elv #szexuális eloszlás
2019. jan. 24. 22:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
64%
#14: fuss neki újból a mateknak 😁😁😁
2019. jan. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
89%

Tisztelt kérdező!


Valóban sok lány/nő van, főleg a fiatalabbak közül, aki nagyon lenéző, sok férfi önbecsülését teszi tönkre egy életre...


DE!

Ne legyél olyan, mint ők! Ne írj ennyire általánosítva a másik nemről!


Én pl egyáltalán nem vagyok egy főnyeremény, dagi vagyok, fura arcom van, mamlasz vagyok, kocka, aszociális, stb.. meg mostanában kisebb depresszióval küzdök (egész lightos), szóval valószínűleg sorozatra kapnám a visszautasításokat.


De egyrészt ez nem a nők hibája, másrészt tele van a család okos/szép nőkkel, akiknek ilyen szinte legalja palik jutottak csak.


Ez egy tendencia, az igazán főnyeremény hölgyeknél kevesen próbálkoznak, mert vagy gyors numerát keresnek (ahhoz csak lyuk kell), vagy önbizalomhiányosak...


Ez is általánosítás, de bőven van ilyen.


Azért írtam le ide ezt a sallangot, hogy lásd, mindenkinek megvan a maga baja. Nem érdemes mindenféle teóriákat gyártanod, meg mi lenne ha ez meg az történik...

Tegnap én is találkoztam (és sajnos vitatkoztam) egy önelégült fruskával, akinek megvolt az esti adagja és szépen kigittelte az arcát.


De nem kezdem el emiatt siratni, hogy jaaaj beszóltak farokbookon... Istenem.


Ne legyél rinyagép.


Szép hétvégét,

18F

2019. jan. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, inkább több lenne a leszbikus, mert a legtöbb nő szinte csak átlag alatti szingli pasikat találna maga körül és átlag lányokat, az előbbiekből előbb-utóbb kiábrándulnának, így váltanának az átlag lányokra...
2019. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
43%
Nőként mondom sokkal jobb a szex nővel mint férfival
2019. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
78%

Akkor tegyük fel hogy csettintesre meghalna az összes nőknél sikeres férfi ... mi lenne ?


A dagadt nők leadnák az igényeiket , legalábbis egy részük és rafanyalodnanak az addig sikertelen ferfiak azon részére akik pl nyomik kissé de átlagosan neznek amúgy ki !


A vékony/sportos szép nők akkor sem kezdnenének az általuk életképtelenek titulált réteggel (mint pl valószínű a kérdést feltevő ) , inkább a saját nemük fele fordulnának vagy magukat elégítenék ki .

2019. jan. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
32%

" "a nők 82 évig élnek, míg a férfiak 70-ig" Ezeket a kisujjadból szívtad? "---Elismerem hibáztam, egy nyomtatott grafikont néztem, ahol a nőkre vonatkozó érték volt látható 100 éves intervallumban, 20-as skálabeosztással, láttam hogy 80 felet van a jel és tévesen betippeltem 82-nek, a 80,4 helyett.


Remélem elnézed tévedésemet, te igazi úrhölgy :)

2019. jan. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

A tapasztalataim alapján messze nincs így, hogy a férfiak reálisan látnák a nőket... simán rámondják egy sminkeletlen, 2 pattanással rendelkező topmodellre, hogy átlagos :D.


Itt az a legfőbb kérdés, melyik 50% halna ki. Engem a médiaideál külső sosem érdekelt, de ha pl. csak a durván igénytelen meg személyiségre gyatra férfiak maradnának, én speciel inkább maradnék nőként az önkielégítésnél.

2019. jan. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%

30-50 éves korom között 2-3-4 barátnőm volt egyidőben. Ha kihalna a férfiak fele, akkor ez a szám megduplázódott volna.

De aki balfék, és eddig sem jutott neki egy sem, annak lehet hogy ezután is csak azok maradnának, akiktől a kutya is sírva venné el a vacsorát!

De ez a téma nem érdemel szófosást, mert a válaszoktól a nyomik, még nem fognak tudni felszedni egy nőt!

2019. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!