Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Működhet egy kapcsolat egy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat egy 30 férfi és egy 40 éves nő között?

Figyelt kérdés
Mindketten magányosak vagyunk, és kiábrándultak, rengeteg csalódással. Egyikünk sem egy nagy eljárós, és mindketten nagyon sokat dolgozunk. Most úgy érzem, hogy végre van egy stabil támaszom az életben, és ő is hasonlóképpen érez. Valószínűleg házasság és gyerek már nem lesz a dologból, de legalább nem vagyunk egyedül. Szerintetek életképes a dolog?

2017. dec. 5. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Párom 32 én 39.Működik.És házasság még nem de közös ház és egy 6 hónapos baba már van.
2017. dec. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hosszú távon nem, de rövid távon működhet. Egy 30 éves férfi előszeretettel kihasználja a "húspiaci" előnyeit, hogy egy 20 éves és egy 40 éves nőnek is ideális.

De idővel amikor a nő már 50 éves lesz, te meg 40, úgy le fogod cserélni egy fiatal nőre mint a huzat.

Végül is te csak jól járhatsz vele...

2017. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szuper. :)

És ne haragudj a kérdésért, de nem érzed azt, hogy egy kicsit későn lettél anyuka?

2017. dec. 5. 22:17
 4/11 A kérdező kommentje:

Másodiknak:

Rengeteget csalódtam a velem egykorú lányokban. Folyton kihasználták a jóindulatomat, az értékeimet, és sosem viszonozták őszintén az érzéseimet. Most végre megkapom azt a szeretetet és törődést, amire 30 éve vártam.

2017. dec. 5. 22:18
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdésre nincs jó válasz. A lényeg úgyis az, hogy számotokra működjön, minden más csak statisztika.
2017. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Működhet.


Egy munkatársamnőmnél is működik már 2 éve. Ő 42 éves egy 12 éves gyermekkel, míg a párja gyermektelen 32 és nem is akar gyermeket. Járnak együtt szórakozni is, mikor a gyermek az apjánál van.


Másik oldalról példa az egyik barátnőm, aki 30 évesen volt 6 évig együtt egy 20 évessel, majd miután megszült, akkor az akkor 36 éves barátnőmet lecserélte egy vele egykorú 26-ra, akivel már több, mint 10 éve együtt vannak és szintén született egy gyermek. 35N

2017. dec. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Mi sokkal fiatalabbak vagyunk, 20 és 26,de 2 éve működik :)
2017. dec. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Működhet. Az érzések nincsenek és nem is lesznek soha életkorhoz kötve.

Hasonlóan vagyok én is, huszonéves nőként (közelebb a harminchoz) inkább a negyvenes férfiak érdekelnek, ugyanabból az okból amit te is leírtál.

2017. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem mert már anyuka voltam van egy 18 éves fiam meg egy 11 éves lányom.Elváltam, 3 évig egyedül voltam és jött ő.

Sosem álltam szóba fiatalabbal de vele valahogy igen.Egyáltalán nem érzem a korkülönbséget.

2017. dec. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 10 év már sok, de ha az illető az anyját keresi, hát rajta. :D
2018. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!