Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyibe kerül ma egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül ma egy átlagos 20-on éves csaj?

Figyelt kérdés
Nem csak a havi költségekre gondolok, hanem a beugróra is (ház, autó, ingóság). A dolog veszélye nem fenyeget, csak kíváncsi vagyok. A kivételek és az idősebb nők akik a férjükkel együtt építettek fel az életüket ne vegyék magukra.

2019. jan. 25. 06:56
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
96%

Akkor előbb tisztázzuk, hogy mit értesz átlagos csaj alatt. Mert ezek szerint teljesen mást, mint mi.


Egyébként jó állapotú vidéki ház, amire nem kell még egy panel árát rákölteni, és nem egy borsodi zsákfalu a vidék, az 30 millától indul falun, kisvárosban jó környéken 35, megyeszékhelyen 40.


Csak szólok.


És csajt sehol se adnak hozzá, csak neked van hol lakni.

2019. jan. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
96%
10 millióért telket veszel itt a világvége vidéken.Mgis milyen nőt szeretnél magadnak aki a pénzedre megy? Mert egy normális nőnek szerintem annyi kell hogy önálló legyél.
2019. jan. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
95%
Három tevébe. Tudom, tudom, felment kicsit az ára, de ha olyan vagy, neked adok egyet kettőért is.
2019. jan. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
84%

Jelentettem a kérdést.

Egy retardált troll vagy.

2019. jan. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
94%
Kérlek írd meg privátban ha kideríted. Azt is, hogy hol lehet kapni. Esetleg webshopon rendelhető? Puncson nem nézted? Ott mennyibe kerül?
2019. jan. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
93%

A kérdezőnek guminő való. Egy élethű darab nem olcsó ugyan, de még mindig kevesebb, mint egy luxuslakás. Külsőre teljesen a te kívánságaid alapján készül.

Kell hozzá egy virtuális barátnő, vagy egy csevegőprogram.

Minden igényt kielégít.

2019. jan. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
6%

Az autó alapelvárás minden nőnél, mert nem jönnek össze olyannal, akivel tömegközlekedni kell. Szintén alap, hogy ne lakj a szüleiddel. Ha jól nézel ki, albérlet is elég, de egyébként saját lakást várnak el.

Ha hiper-szuper-extra jóképű vagy, emellett magas és izmos, akkor nem nagyon kell ráköltened havonta a lányra, vagy csak annyit, amennyit ő is rád. Ha nem, akkor minimum egy százasba benne van havonta. Ha kifejezetten csúnya vagy, akkor pedig milliókat kell ráköltened havi szinten.

2019. jan. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
93%
2500 Ft/kg egy napra, de csak, ha nem veszed meg a bőrét. Mert akkor több.
2019. jan. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon dràga! Ezt pénzben nem is lehet mérni. Legyen melletted boldog,legyél megbízható,szeresd,fogadd el olyannak,amilyen,me neki kelljen eltartani téged,légy férfi minden olyan helyzetben,ahol elvárható.

ezeket atért írtam,mert emgem sosem érdekelt,mennyi pénze van,vagy milyen autója. Ha lelkileg kiegyensúlyozott vagyok mellette,akkor a külsőségek csak másodlagos szempontot képviselnek. Persze ezt ne úgy értsd hogy jó reggel délben este a zsíros kenyér,csak szeressük egymàst. Kb azért annyi legyen neki is mint nekem van. Nőként nem érezném magam jól egy olyan kapcsolatban,ahol csak eltartott lennék.

2019. jan. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Jelentgessél csak óvodás 14-es

A többinek meg, 40 millióért nálunk 200-300 nm feletti házat lehet venni nagyon jó helyen és városban élek, nem is rosszban, nyilván nem megyeszékhelyen.

Nem mondtam olyat, hogy ilyen nőt szeretnék magamnak, csak érdeklődök.

Átlagos nő alatt az itteni szekciót értem pl., akik mindig hangsúlyozzák, hogy ne legyél csóró, keres ennyit, élj külön, lehetőleg saját lakásban, legyen autód, minőségi cuccaid stb. Ők tárgyiasítják saját magukat, nem engem kell szidni.

Amúgy én pont az a fajta vagyok, aki a szerelmének megadna mindent amit lehet érdek nélkül, de nem annak a fajtának aki ezt el is várja.

2019. jan. 25. 09:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!