Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyibe kerül ma egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül ma egy átlagos 20-on éves csaj?

Figyelt kérdés
Nem csak a havi költségekre gondolok, hanem a beugróra is (ház, autó, ingóság). A dolog veszélye nem fenyeget, csak kíváncsi vagyok. A kivételek és az idősebb nők akik a férjükkel együtt építettek fel az életüket ne vegyék magukra.

2019. jan. 25. 06:56
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
94%

#26:

Te keresel olyan nőt, aki csak a pénzre megy, szerinted ez az átlag. Meg se hallod, hogy átlagos lányt ez pont nem érdekli.

Te az a típus vagy, aki csak a saját ostobaságát akarja igazolni. Aki kizárólag azért hívja meg a nőt a Starbucksba egy kávéra, hogy ha elfogadja, akkor rá tudja húzni, hogy gold digger.


Igazad van! Minden nő egy hülye, primitív élősködő, csak azért randizik, hogy behúzzon kávéval, és havi nettó 220 ezret kell rá költeni minimum. Persze nálad lakik, te eteted, ő meg csak puncit borotvál. Hú, de mennyire igazad van!

Gyári munkást, egyetemistát, vagy közalkalmazottat sose láttam még nővel. Csak milliomos gengszter vállalkozót.

Na, most jobb?

2019. jan. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

28-as ez igen, lehet igazad van amúgy, mármint a fajtámmal kapcsolatban, csak indokold meg. Amúgy nem tervezek szaporodni megnyugodhatsz, nem is akarok nőt, csak érdeklődöm, már megmondtam.

27-es köszi, ilyen is van persze

80%-os te még mindig nem érted mi a bajom. Olvasd el a valaszaimat!

2019. jan. 25. 10:23
 33/37 anonim ***** válasza:
56%

Átlagos ?


Segítek jó ? Amelyik lányon nincs túlsúly az nem átlagos Kűlsőre !! Szóval a vékony , vagy sportos lányok akik az átlagnál jobban néznek ki azoknak 2 típusú férfi jöhet szóba :


1 , akivel lehet jövőt családot tervezni , azaz jó anyagi helyzetben van (!min fel millió havi jövedelem )


2, aki tökéletes külsőre és belsore is , vele is összejönnek és kölcsönösen boldogulnak az anyagiakkal



Ha viszont tényleg csak egy átlagos nőt szeretnél , pl egy gyári melós , SPAR pénztáros , ilyesmi ... aki mondjuk nem olyan szép és 160 cm melle 80 kg, olyat simán találhatsz átlag anyagi helyzettel , pl 250 nettóval is! Nem kell saját lakás se hozza csak egy albérlet és egy 20 éves autó ami meg gurul.

2019. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
68%
250 nettó az jóval több, mint az átlagfizetés, és átlagfizetésből albérletet fizetni sem lehet.
2019. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
48%
Úgy érzem ideje lett volna 22-én végre egy tényleges világvége. Az emberiség megérett a pusztulásra.
2019. jan. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el a lóvét. Válassz normálisat. Ha találsz és nem haltok éhen, de jól megvagytok, minek számolgatni? Az együttélés elején hamar kiderül minden .
2019. márc. 27. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
36-os durva, hogy valaki még válaszol, amúgy hagyjuk ezt a kérdést, azóta változott a véleményem sok mindenről, elnézést akit megbántottam.
2019. márc. 27. 22:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!