Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek nyitott akkor is a párkapcsolat keresésre, hogyha nincs rendben az életem?

Figyelt kérdés

Az jutott eszembe,hogy amíg nincs egy kiegyensúlyozott életem,nem vagyok lelkileg harmóniàban,addig egy párkapcsolat sem tenne boldoggá,illetve szègyellnèk így ismerkedni.

Külsőleg:vannak bőrhibáim,ami miatt simán halasztottam már el talàlkozót,alacsony vagyok és nem formás alkat,inkàbb kislànyos,a hajamat is èppen növesztem most.Zavarnak még a fogaim is mert egy eláll,és hogy szerintem jó ízlésem van,de bosszant hogy jelenleg nem engedhetem meg magamnak.

Belsőleg:Elèg rossz állásom van,nincs egy biztos kijelölt utam ,csak lebeg 2-3 terv,albérletben lakom,nincs egy barátom sem,súlyos önbizalomhiánytól szenvedekek,és sok kudarc ért ezért érzèkennyè vàltam.Nehezen találom a megfelelő szavakat a nézeteltérèsekben,ezért mindent hagyok,pl.egy munkahelyen is.

Azt remélem,ha sikerül strapabíróbbà vàlnom és megszerezni ezen tulajdonságok ellenkezőjét,akkor szóba jöhet az ismerkedés,ha egy magabiztos NŐ ès nem egy rèmült gyenge kislàny leszek.Csak olyan, mint egy ördögi kör, hogy nehéz magam kirángatni ebből,főleg magànyosan.



2019. jan. 25. 18:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Én szívesen megismerkednek veled, mert bár nem ilyen durva a helyzeten, de én is magányos vagyok. F
2019. jan. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezektől függetlenül is lehet párod. Mindenkinek van olyan dolga amit szeretne megváltoztatni saját magán.


Amiket leírtál nem mind rossz dolog.

A kislányos külső pont nem az. Rengetegen vannak akikbek pont ez jön be.


Rossz meló sem feltétlen baj. Azt lehet keresni másikat.

Van munkád és tisztességet ( gondolom) és ez a lényeg.

Tervezni meg ráérsz később , akár akkor is ha már van kivel.

2019. jan. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy lehetne pàrom,csak úgy érzem nem lenne jó lerántani sz adott személyt,meg szép kis bemutatkozás ez,illetve csak olyanok fognak körülvenni akik szintén nagyon rosszul érzik magukat,és mivel én is inkàbb javítani szeretnèk az életemen,lelkileg is,meg mindenhogy,addig úgy érzem az egy téveszme,hogy találhatok,egy rendes kiegyensúlyozott értelmes srácot,főleg hogyha èn elrontom az aggodalmaimmal az egèszet.
2019. jan. 25. 18:33
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy kiegyensúlyozott embert nem olyan könnyű lehúzni. Hamarabb emelne ő fel Téged szerintem.

Kellene neked valaki, egy olyan barát akivel jól érzed magad, aki mellett mersz önmagad lenni anélkül, hogy bármi miatt szégyenkeznél.

Az írásod alapján nem olyan borús a helyzet mint ahogyan azt te látod.

2019. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Mondom, írj.


#1

2019. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
szerintem nem egy egészséges fog "meggyógyítani", inkább az aki veled akar "gyógyulni"..ez csak egy meglátás
2019. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A kezedet be kérje meg #1eske ?
2019. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Interneten mostmár nem szeretnék ismerkedni,arra vágyom,hogy valaki személyesen szeressen belèm.Gondoljunk csak bele,hogy még 2-3 talàlkozó után sem ismerhető ki a másik, és meglehet,hogy nem azt az illetőt kerestük ez előfordulhat bármelyik oldalról,nem jó húzni ezeket a nagy regény üzeneteket hónapokig a neten,aztán csalódni.Viszont azt gondolom,hogy a jelenlegi szànalmas kis életem,és az én bizonytalan kisugárzásom,nem tartogathat normális kapcsolatot.Megoldás?
2019. jan. 25. 18:49
 9/17 anonim ***** válasza:
Ki akar hetekig, hónapokig neten levelezni? Találkozó megbeszélésére való a net. Azt hiszem, értem, hogy miért is ilyen a helyzeted...
2019. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#9 -es a te helyzeted is kiderült a kommentedből.
2019. jan. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!